ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:05 03.07


Полтавські чиновники розтратили кошти при ремонті багатоповерхівок

Поліція підозрює посадових осіб Управління ЖКГ виконкому Полтавської міської ради у розтраті бюджетних коштів під час виконання ремонту багатоповерхових житлових будинків у місті за 7,23 млн гривень.

Замовили ремонт посадовці приватному підприємцю Віталію Кажану. Про це свідчить ухвала Октябрського районного суду Полтави від 20 червня.

За даними слідства, у вересні-грудні 2016 року управління ЖКГ замовило ФОП Кажан капітальний ремонт покрівель житлових будинків, ремонти сходових клітин будинків та ремонти трубопроводів у 16 багатоповерхових будинках Полтави, та перерахувало за ремонтні роботи 7,23 млн грн. Йдеться про ремонт підїздів по вул. Івана Мазепи, ремонт покрівлі та трубопроводів у 5-поверхівках.

Згідно з даними ЄДР, Віталій Кажан зареєструвався як приватний підприємець у серпні 2016 року, тобто за місяць дот того, як почав отримувати замовлення Полтавської міськради, а припинив свою діяльність 27 січня цього року – відразу після того, як отримав усю суму бюджетних коштів від управління ЖКГ.

На думку слідства, таким чином посадовці управління ЖКГ виконкому міськради розтратили бюджетні кошти, здійснивши сумнівне (ризикове) перерахування коштів, повідомляють Наші гроші.

Суд задовольнив клопотання слідчих СУ ГУ Національної поліції в Полтавській області, які розслідують кримінальне провадження № 412017170000000090 від 10.03.2017, і надав доступ до повідомлень каналів мобільного зв’язку з телефону Кажана, який він зазначив в ЄДР.

розтрата бюджетних коштів, Полтава, ремонт багатоповерхывок, Выталый Кажан

За темою:

  • ДБР Полтави: 15 років в’язниці отримав ексдільничний в окупаційній поліції
  • На Полтавщині браконьєра судитимуть за вилов риби на пів мільйона гривень
  • Вища рада правосуддя відкрила справи проти голови Ленінського райсуду Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.