ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 16.12


Полтавський підприємець видав книгу про свій досвід у бізнесі

Полтавський бізнесмен Віталій Дмитрієв днями презентував свою книгу "Не бійся відчиняти будь-які двері, або Історія створення успішного бізнесу", яку писав протягом року. 

 

За словами промисловця, він постійно навчається, багато читає, але біографії відомих американських підприємців на зразок Ілона Маска чи Річарда Бренсона не дуже пасують до українських реалій, інформує ЗМІСТ.

"Вони пишуть про свій бізнес, де у них інші гроші, інші ринки, інша політична ситуація. Все по-іншому. І я не бачив і не зустрічав в Україні жодної людини, яка б написала про наш успішний український бізнес. І - чому ні, вирішив я..."

У книзі описана історія розвитку його власного бізнесу – від мережі автомийок до великої виробничої компанії. Серед іншого, у книзі викладені learn-технології, які Віталій Дмитрієв використовує на підприємстві, і на які, за його словами, він витрачав і витрачає величезний ресурс.

Віталій Дмитрієв — президент Полтавського бізнес-клубу, промисловець, засновник і власник групи компаній "Системи модернізації складів".

книга, бізнес, Віталій Дмитрієв

За темою:

  • Полтавців запрошують на зустріч із Андрієм Любкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.