ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 20.03


У Полтавському ТЦК прокоментували посилення мобілізації і фейки

Речник Полтавського ОТЦК розповів про плани рф провести масову мобілізацію після "виборів" для нового наступу та обговорення в Україні законопроєкту про посилення мобілізації.

Роман Істомін зазначив про потребу України в додаткових силах для поповнення армії та про приховану мобілізацію рф.

Так, за даними військових експертів, щомісяця до російської армії призивається понад 20 тисяч осіб, що забезпечує поповнення російських військ після понесених ними на фронті втрат.

Відкрита мобілізація після псевдовиборів націлена на створення додаткового угрупування військ для потужного наступу влітку.

Натомість у Верховній Раді з січня обговорюється оновлена версія урядового законопроєкту про посилення мобілізації  №10449 . Робота над документом гальмується і  набере чинності законопроєкт не раніше травня.

На сьогодні також розглядаються роль жінок в армії, питання ухилянтів та рекрутингу.

Також разом із медіа обговорили російські інформаційні фейки та методи захисту від них.

Будь-який контент, який не сприяє перемозі України, є шкідливим для захисту країни. Інформація, спрямована проти Збройних Сил України, завдає шкоди не тільки військовим, а й державі в цілому.

Важливо усвідомлювати, що інформаційно-психологічні операції (ІПСО) не діють безцільно. Коли в соцмережах виникає дискусія про якусь подію, що несподівано стає предметом загальної уваги і спрямована на розбрат, при цьому росія виграє від результату цієї дискусії, існує висока ймовірність, що це —  ІПСО. Захиститися від таких операцій можливо, задаючи собі критичні питання щодо мети і корисності цієї інформації.

Від фейкових новин можна захиститися, шукаючи першоджерело. З кожним днем стає все складніше відрізнити фейки від правдивої інформації.

Критичне мислення допомагає сумніватися в достовірності текстів і фото. Проте, відеоматеріали, особливо з «доказами», часто сприймаються як правда, хоча інколи вони не містять підтвердження вміщеній в тексті інформації. Ретельна перевірка і пошук первинних джерел - ключ до розкриття фейків.

Фейки бувають різноманітні: від текстів, вирваних з контексту, до відео, створених штучним інтелектом. Деякі фейки можуть бути складно відрізнити від реальності, але перевірка інформації за допомогою пошуку першоджерел зазвичай дозволяє встановити правду.

Ось розвінчання чергового фейку:

мобілізація, ТЦК, посилення, коментарі

За темою:

  • СБУ: жителів Полтавщини підозрюють у підготовці терактів
  • Двоє полтавців намагалися нелегально перетнути кордон в Одеській області
  • У Котельві здетонували боєприпаси: зруйнувані житлові будинки
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.