ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 23.10


Полтавську гру інтелектуального бешкету присвятили історичним постатям

Усім відома інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" вже втретє зібрала полтавців у "Dream Hostel Poltava". Організатори назвали її грою інтелектуального бешкету та присвятили історії та історичним постатям.

Ніхто не змушував учасників зазубрювати дати, муштрувати персоналії (хіба що трошечки) та заучувати сторінки з Вікіпедії.

 — Метою є продемонструвати, що історія – це не лише нудні факти, дати та давно минувші події, а цікаве і живе джерело знань, — розповіла одна з організаторів, учасниця ГО «Сміливий рух» Яна Горохова. 

Не обов’язково бути професором, щоб грати з нами, проте логічне мислення, уважність та жага знань точно вам знадобляться на наших дружньо-інтелектуальних посиденьках

 — сказала Яна Горохова.

Учасники недільного засідання – студенти УМСА.

Три команди активно відповідали на питання, жваво обговорювали неточності, навіть дискутували. У рамках гри організатори планують залучити більше полтавців до саме відпочинку розумового, пізнавального.

Нагадаємо, що в Полтаві вже четвертий сезон грають у "Що? Де? Коли?" під патронатом "Студреспубліки", а також у лізі "Нової Полтави", які збирають понад десять команд.

гра, інтелект, дозвілля, студентство, УМСА

За темою:

  • У Лубенській лікарні встановили ангіограф
  • Електроенергію полтавцям поки що не вимикатимуть
  • На Полтавщині чоловік загинув на підприємстві "Нібулона"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.