ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:37 15.01


Попри правила і штрафи, ялинки в Полтаві викидають біля контейнерів

Згідно з правилами, місця для викидання використаних новорічних ялинок мають знаходитися не ближче ніж за десять метрів до контейнерів. Та в місті так і не обладнали відповідні майданчики.

За даними Інспекції з благоустрою, місця для непотрібних хвойних дерев повинні знаходитися на відстані не менше десяти метрів від контейнерів. Це потрібно для того, аби не пошкодити контейнери в разі загоряння.

Однак у Полтаві таких майданчиків не знайдеш. Принаймні, нашим журналістам, судячи з фото, зробити цього не вдалося.

Між тим, за порушення цієї норми навіть можуть виписати штраф. Згідно зі статті 77.4 "Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава", громадянам забороняється складувати ялинки в невідведених для цього місцях. За це передбачений штраф до 1700 гривень із складенням адмінпротоколу згідно зі ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Раніше у Полтаві КАТП-1628 за допомогою подрібнювача деревини перемелювало ялинки на тирсу на вулиці Нижньомлинській і у такому вигляді вивозило на сміттєзвалище.

У середньому полтавці викидають щосічня не менше 20 тисяч ялинок.

У Полтаві непотрібні новорічні деревця не використовують для господарських потреб чи у якості добрив. Натомість у Кременчуці місцеві підприємці раніше за комунальників забирають "відпрацьовані" ялинки та сосенки і виготовляють із пресованої подрібненої деревини паливні брикети для котлів.

Анна СОЛТОВСЬКА

ялинки, звалище, КАТП, утилізація, Новий рік, сміття, благоустрій, переробка

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.