ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:35 22.01

P


Потужна зброя проти вірусів: яка вона?

 

У середині минулого століття створені перші таблетки для лікування вірусних захворювань. З тих пір вчені знаходяться в постійному пошуку нових препаратів, які будуть ефективними і в той же час безпечними. Не так давно фахівцям вдалося розробити противірусні засоби прямої дії. Їх поява вважається по-справжньому революційною, а досвід лікування говорить про те, що використання значно підвищує частоту одужання. Спеціальні ліки, серед яких Новирин від "Київського вітамінного заводу", використовуються в комплексному лікуванні і допомагають ослабленому імунітету боротися з вірусами. Головне – при складанні плану терапії не помилитися і зробити вибір на користь відповідного медикаменту, що призначається тільки лікарем.

Різні препарати з цієї фармакологічної групи визнані дієвим додатковим методом боротьби з інфекційними захворюваннями вірусної етіології. В індивідуальному порядку вони призначаються як при нормальних, так і при знижених показниках клітинного імунітету, в першу чергу, при наявності симптомів:

  • ГРВІ,
  • грипу та парагрипу,
  • бронхіту вірусної етіології,
  • риновирусных і аденовірусних інфекцій,
  • кору,
  • епідемічного паротиту.

Чим допомагають противірусні засоби прямої дії

Відносно новий клас лікарських засобів, популярним представником якого є український Новирин, вже добре вивчений. Їх існує досить багато, але найчастіше вони містять одну і ту ж діючу речовину, розрізняються тільки назвами, формою випуску і наявністю добавок. Поширена основа ефективних формул – інозин пранобекс. Дослідження показали, що цей молекулярний комплекс здатен значно прискорювати імунну відповідь організму, стимулюючи синтез прозапальних цитокінів і підвищуючи, зокрема, рівень антитіл IgG. В цілому, завдяки унікальному складу він активно працює в трьох напрямках:

  • імуномодулюючий ефект – досягається за рахунок впливу на Т-лімфоцити для активізації вироблення цитокінів і підвищення фагоцитарної активності макрофагів;
  • пряма противірусна дія – активні компоненти зв'язуються з рибосомами уражених клітин для уповільнення синтезу і-РНК патогенів, пригнічення реплікації РНК- і ДНК-геномних мікроорганізмів; 
  • опосередкована дія – стимулюється продукування і вивільнення власних інтерферонів, які беруть участь в процесі захисної реакції у відповідь на вторгнення чужорідних агентів.

Результат комплексного впливу – зменшення вірусного навантаження на організм і нормалізація діяльності імунної системи, скорочується тривалість хвороби і мінімізовані ускладнення. Ефективність безпосередньо залежить від індивідуального підходу до вибору препарату, а також від своєчасної терапії на ранній стадії (в перші 1-2 доби). Тривалість прийому визначає лікар залежно від клінічної картини, тяжкості перебігу і частоти рецидивів (в середньому вона становить 5-14 днів).

новирин, ліки, вірус

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.