ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 08.07


Правоохоронці розслідують справу про радіоактивний брухт

Правоохоронці почали розслідувати справу про радіоактивний брухт, який везла вантажівка з Полтави.

Так, як повідомлялося, у Херсонському морському торговельному порту спрацював радіаційний контроль.

Рівень випромінювання від причепа автомобіля, в якому був металобрухт, перевищував природний радіаційний фон у дев'ять разів.
За інформацією Головного Управління Нацполіції в Херсонській області, по даному факту внесені відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками кримінального провадження, передбаченого ч. 1 ст. 265 ККУ (Незаконне поводження з радіоактивними матеріалами). Вирішується питання про подальшу передачу радіоактивно забруднених фрагментів металобрухту Державному спеціалізованому підприємству «Об'єднання «Радон» «РОДОН».

– 5 о 7.30 після спрацювання стаціонарного поста радіаційного контролю («ЯНТАР») на предмет перевищення допустимого рівня іонізуючого випромінювання, яке надходило від вантажного автомобіля на першій прохідній Херсонського морського торговельного порту, на місце події терміново виїхав представник Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області) та провів обстеження вантажу. За результатами обстеження встановлено, що рівень випромінювання від причепа автомобіля, в якому знаходився металобрухт, перевищує природний радіаційний фон у 9 разів і становив 1,3 мкЗв/год на поверхні кузова вантажного автомобіля. Згідно товарно-транспортної накладної, вантажний автомобіль SCANIA перевозив брухт чорних металів із м. Полтава до м. Херсон, – йдеться у повідомленні Державної екоінспекції України.

небезпека, радіація, металобрухт

За темою:

  • На Полтавщині встановили найвищий рівень пожежної небезпеки
  • На КрАЗі горів склад із небезпечним газом
  • 17-19 липня на Полтавщині переважає надзвичайний рівень пожежної небезпеки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.