ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 16.09


Продавчинь у кіосках Полтави обдурили на понад 30 000 гривень

Шахрайка представлялася співробітником "Енергозбуту" та ошукувала продавчинь у кіосках на ринках Полтави — загалом зловмисниця обікрала жінок на понад 30 000 гривень

10 вересня Октябрський районний суд Полтави виніс вирок Ларисі Лисенко, яка обікрала людей на понад 30000 грн, за що жінці призначили 3 роки ув’язнення, але через минулі злочини вона просидить 4 роки.

Про це Полтавщині стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відповідно до матеріалів справи, Лариса Лисенко — громадянка України, має середню технічну освіту, не заміжня та ніде не працює. З 2014 року жінка притягалася до кримінальної відповідальності 7 разів — за крадіжки та шахрайство. Зокрема, мала непогашену судимість також за крадіжку та шахрайство.

Згідно з Єдиним державним реєстром судових рішень, 7 квітня 2021 року на вул. Новий Базар Лисенко ошукала двох продавчинь. Жінка представлялася співробітником «Енергозбуту» (саме в такому формулюванні — без уточнень компанії), після чого її пускали в приміщення кіоску чи магазину. Далі жінка зазначала, що під час проведення робіт з відключення електроенергії, продавці можуть бути уражені струмом, а їхні золоті прикраси можуть бути пошкоджені. Тож жінки складали свої ювелірні прикраси до поліетиленового пакета, після чого їх викрадала Лисенко.

Так, продавця з кіоску тютюнових виробів Лисенко обікрала на 11544 грн, з яких 3544 — це гроші, а також на 8000 грн золотих прикрас. Крім того, продавця з магазину «Лото Маркет» жінка обдурила на 8800 грн. Це вартість золотих виробів, які продавець віддала шахрайці.

Того ж дня, але вже на ринку «Мотель» Лисенко ошукала так само ще одного продавця — забрала золотих прикрас на 10000 грн.

У суді Лариса Лисенко свою провину визнала повністю, у вчиненому розкаялася та просила суворо не карати. Суд врахував її щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.

Суддя Анатолій Савченко визнав винною Ларису Лисенко у шахрайстві (ч. 2 ст. 190 КК України) та призначив їй 3 роки ув’язнення. Крім того, шляхом поглинання більш суворого покарання менш суворим, остаточно суд призначив жінці 4 роки позбавлення волі.

Жінку взяли під варту в залі суду. Але вирок ще не набув законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді протягом 30 днів

шахрайство, енергозбут

За темою:

  • Вимагання грошей: телефонні шахраї представляються податківцями
  • Полтавців попереджають про нове шахрайство
  • Шахрайка обікрала пенсіонера на 600 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.