ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 24.07


Проєкт Програми комплексного відновлення територій Полтавщини хочуть розробити до кінця року

Програму комплексного відновлення територій розроблять на всіх рівнях – загальнодержавному, регіональному та місцевому. На сьогодні рішення про її розробку ухвалили 16 громад Полтавщини.

Більшість із них вже розпочали роботу, пишуть Новини Полтавщини.

Про це повідомила на апаратній нараді 24 липня у Полтавській ОВА заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Ірина Особік.

Зокрема, рішення про створення Програми комплексного відновлення ухвалили Великорублівська, Глобинська, Гоголівська, Зіньківська, Кам’янопотоківська, Котелевська, Кременчуцька, Лохвицька, Нехворощанська, Новосанжарська, Опішнянська, Решетилівська, Сергіївська, Скороходівська, Терешківська та Чорнухинська громади.

“Не в усіх громадах є розуміння щодо створення такої Програми. На 24 липня інформацію щодо прийняття рішення про розроблення Програми комплексного відновлення надійшла від 16 громад. Більшість із них вже розпочали роботу над розробкою. 17 громад повністю опрацювали наші запити, 37 громад — частково, ще 6 — не надали вихідних даних. Не надходить інформація від Великорублівської, Кобеляцької, Коломацької, Ланнівської, Семенівської та Щербанівської громад”, – зазначила Ірина Особік.

На 24 липня вже проведено 5 засідань робочої групи з розробки Програми комплексного відновлення території Полтавської області. Наразі вже розглянули 17 звернень.

“Опрацювали звернення від Великорублівської, Гадяцької, Гоголівської, Горішньоплавнівської, Драбинівської, Карлівської, Кременчуцької, Миргородської, Новоселівської та Полтавської громад. Звернення громад майже однакові — відновлення пошкодженої інфраструктури, відновлення цивільної інфраструктури, відбудова зруйнованих об’єктів та культурної спадщини. Чотири пропозиції надійшли від трудових колективів, дві — від громадян, одна — від ГО “Майдан – моніторинг”. Ще одна пропозиція надійшла від нардепа Андрія Бобляха щодо цінності та унікальності спадщини Полтавського краю — розбудови ІКЗ “Більськ” зі створенням музею”, – розповіла Ірина Особік.

Також вона зауважила, що Програма комплексного відновлення — новий документ, форма та структура якого нерегламентовані. На 20 липня сформовано основну структуру Програми: 16 частин, орієнтовно 36 розділів та близько 300 підрозділів.

Наразі триває збір інформації від профільних департаментів. Проєкт Програми комплексного відновлення територій Полтавської області планують передати на розгляд обласної ради наприкінці цього року.

“Проєкт Програми затверджується сесією обласної ради. Орієнтовний термін подання проєкту Програми – після завершення процедури громадських обговорень та оприлюднення звіту щодо їх результату. Це – листопад цього року”, – додала Ірина Особік.

програма відновлення

За темою:

  • У Полтаві презентували проєкт оновлення Сонячного парку
  • Справу проєктантів розглядатиме полтавський райсуд
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.