ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 13.11


Рада підприємців Полтави не змогла обрати секретаря. ФОТО

13 листопада на перших зборах оновленої Ради підприємців Полтави обрали голову, але не змогли обрати секретаря.

Сьогодні відбулося перше засідання нового складу Ради підприємців Полтави (РПП). На порядку денному було кілька ключових питань. Головне – обрання голови Ради. В цьому питання інтриги не сталося – головою Ради підприємців міста обрали голову спостережної ради ПАТ "Полтавський вентиляторний завод" Євгена Ніколаєнка. Тож чутки, що давно вже точилися в місті, про те, що голова міської ТВК отримає це місце за роль, яку зіграв в усуненні від влади Олександра Мамая, справдилися.

Представив кандидатуру Євгена Ніколаєнка на головування нової Ради заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій  Чепурко. Кандидатура на роль голови Ради була одна, і підтримали її одноголосно.

Після обрання Євген Ніколаєнко подякував присутнім за довіру та запропонував обрати своїм заступником Максима Бережного – заступника директора з комерційних питань групи компаній "Автотранс". Кандидатуру також підтримали одностайно.

А от з обранням секретаря виникли проблеми: кандидатури не пропонували, ніхто з членів Ради не виявив власного бажання взяти на себе виконання таких обов'язків. Новообраний голова одразу запропонував передати обов'язки по веденню документації Ради комусь зі співробітників управління адміністративних послуг Полтавської міської ради, переклавши відповідальність за підбір кадрів на начальницю управління Олену Регеду, яка, окрім іншого, є координатором заходів міської Програми розвитку підприємництва.

Відділ підприємництва може вести наш секретаріат. Оскільки в них є база даних, вони знаходяться тут. А ми всі – люди, які працюємо в бізнесі, часу не вистачає. А в нас є керівник відділу Регеда Олена Володимирівна, а в неї є співробітники. І вона надасть нам куратора, який буде повністю вести нам діловодство

запропонував Євген Ніколаєнко.

Сама Олена Володимирівна погодилася на таку пропозицію. Обійшлися без голосування: після обговорення дійшли згоди, що тимчасово обов'язки секретаря виконуватиме хтось зі співробітників вказаного відділу, а рішення щодо особи секретаря буде ухвалене на наступник зборах РПП. Також до наступних зборів Євген Ніколаєнко попросив членів Ради продумати та висловити побажання стосовно ведення галузей.

Пропоную на наступне засідання від вас пропозицій, хто хоче вести який вид галузей – наприклад, ресторанний, ринки, перевізники і так далі. Ми маємо розподілити обов'язки між собою – хто за що відповідає, хто буде збирати інформацію, приносити до нас і приймати рішення

– заявив новообраний голова.

Отже, склад нинішньої Ради підприємців Полтави наступний:

Ніколаєнко Євген Анатолійович (голова) – голова спостережної ради ПАТ "Полтавський вентиляторний завод",
Бережний Максим Анатолійович (заступник голови) – заступник директора з комерційних питань групи компаній "Автотранс",
Бойко Юрій Олександрович – директор РА "Бойко",
Бурлаков Сергій Анатолійович – директор ТОВ "Геріон Буд",
Волков Костянтин Едуардович – директор ТОВ "Регіональний експертно-консалтинговий центр "Полтаваконсалтинг",
Горнак Наталія Георгіївна – аудитор аудиторської фірми ТОВ "Консалтиг-Аудит",
Запара Володимир Євгенович – директор ТОВ "Електра",
Кассай Дмитро Іванович – директор ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод",
Мартосенко Євген Олексійович – фізична особа-підприємець,
Тупікін Сергій Семенович – директор ТОВ "Фірма Айлант ЛТД",
Удовіченко Олександр Васильович – голова спостережної ради ТОВ "Промінь-Приват",
Щербак Наталія Володимирівна – директор рекламної агенції ТОВ "КОМЕРЦ ЕВОЛЮШН".

Новоспечений голова вже задекларував наміри найближчим часом створити план роботи Ради, звернувши увагу на проведення міських свят. За приклад Євген Ніколаєнко привів Львів, у якому з 52 міських свят місцева влада фінансує лише три, а фінансування і проведення всіх інших розподіляються між підприємцями. Стосовно завдань, які ставить перед собою Рада підприємців Полтави, Євген Ніколаєнко назвав сприяння розвитку бізнесу і благодійну діяльність.

Я теж людина бізнесу. Я займаюся підприємницькою діяльністю понад 11 років, і з усіма перешкодами від місцевої влади, податковим навантаженням я знайомий особисто. Тому мені б хотілося би налагодити міст між владою та підприємцями для їх комфортної співпраці

– зазначив Євген Ніколаєнко.

Голова Ради підприємців підтвердив, що готовий вчиняти тиск на міську владу, навіть попри норми й правила, щоб вона сприяла розвитку бізнесу.

Натомість заступник голови сказав відверто, що мету діяльності Ради ніхто зараз не розуміє. Тобто, пункти Положення про Раду підприємців відомі всім, але що це значить на ділі, треба розбиратися. І варто почату роботу саме з перегляду Положення.

Більшість людей, що зайшла сюди, розуміють, що коли Рада раніше працювала, була неефективна, бо люди не розуміли, що вона має робити. Тому найперше треба переформатувати саме Положення і зрозуміти досвід успішної Ради підприємців. В Україні ми навряд чи знайдемо такий досвід – я шукав інформацію, коли готувався до засідання, але в західних країнах хотілося би щось знайти, взяти якісь звіти – це вже все є, його просто потрібно взяти й зробити в нас

– вважає Максим Бережний.

Згідно регламенту, Рада підприємців має збиратися не рідше, ніж раз на місяць, тож найближчим часом має відбутися друге засідання.

Нагадаємо, рішення про припинення діяльності Ради підприємців Полтави в попередньому складі було ухвалене 10 жовтня на засіданні міськвиконкому.

підприємці, рада, голосування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.