ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:02 11.02


Росія залишається найбільшим інвестором Полтавщини. Навіть попри війну

У Полтавщину минулого року інвестували понад мільярд гривень, завдяки чому регіон посів друге місце за обсягом залучення інвестицій у державі. Та один із найбільших інвесторів - Росія.

Війна на сході держави відлякує інвесторів, але далеко не всіх. Навіть росіяни поки що залишаються серед найбільших із них. Про це на своїй прес-конференції повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький. За його даними, окрім Росії, в Полтавщину готові вкладати свої гроші Великобританія, Японія, Швейцарія, а також інші країни, частка яких у загальній сумі невелика. Щодо цифр, то вони такі:

Обсяг залучених зовнішніх інвестицій в Полтавську область становив 1 мільярд 10 мільйонів доларів станом на 1 жовтня 2015 року.

Крім того, за даними Андрія Пісоцького, на даний момент іноземці охоче інвестують у підприємства, які займаються видобуванням залізної руди, тваринництвом, дитячим харчуванням, питною водою.

Нагадаємо, експерти Світового Банку визнали найкращим із запропонованих державний інвестиційний проект "Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ". У 2016 році Полтавщина стане плацдармом для його реалізації, як прикладу нової інвестиційної політики і впровадження економічних реформ в Україні.

Анна СОЛТОВСЬКА

інвестиції, гроші, Росія, Пісоцький, економіка

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.