15:00 20.12 1115
Подорожі надихають та залишають приємні незабутні враження. Відпочинок за кордоном може бути різним: комусь подобається прогулюватись вулицями красивих міст, а хтось планує з’їхати на лижах з гори чи пірнути в океанські глибини. Звісно ж, відправляючись у закордонну подорож, ми мріємо лише про приємне. Проте інколи трапляються непередбачувані обставини. Раптова травма або хвороба може не лише зіпсувати ваш настрій, але й негативно відбитися на фінансовому становищі. Вартість лікування у закордонних клініках для багатьох українців є неочікувано високою.
Туристичне страхування передбачає захист майнових інтересів застрахованих осіб. За наявності діючого страхового полісу його власник може звернутися до клінік з певного переліку, з якими страховик уклав контракт про надання послуг. Оплату лікування в такому випадку відшкодовує страхова компанія. Отже, поліс позбавить вас необхідності терміново шукати необхідну суму грошей для отримання медичної допомоги.
Перелік ризиків, від яких можна убезпечити себе під час подорожі, залежить від обраного полісу та може включати в себе:
Крім того, поліс може передбачати компенсацію перевезення постраждалої особи спеціальним транспортом у випадку, якщо тривалість лікування та реабілітації є надто великою.
Туристична страховка, яка передбачає отримання компенсації у випадку незапланованої відміни поїздки, необхідна лише в тому разі, якщо у готелі не передбачене повернення коштів за бронювання. Також купувати поліс з розширеним покриттям необов’язково, якщо вартість проживання є невисокою. У такому випадку витрати на страхування можуть не виправдати себе.
Медичне туристичне страхування є необхідною умовою в’їзду до багатьох країн. Наприклад, якщо ви плануєте поїздку до Європейського Союзу, необхідно мати дійсний поліс, який передбачає оплату вартості медичних послуг в розмірі не менше 30 000 євро.
Якщо відокремити суто медичне страхування та не розглядати вартість додаткових послуг, то його ціна також не є сталою. В залежності від запланованого способу відпочинку різнитимуться і ризики, що з ним пов’язані. Очевидно, що спокійна сімейна подорож, яка передбачає огляд визначних пам’яток архітектури та музеїв, або шопінг-тур будуть менш ризикованими у порівнянні з активним проведенням відпочинку на кшталт стрибків з парашутом чи серфінгу. У відповідності до цього розраховуються страхові тарифи.
Дещо зменшити величину платежу можна за рахунок застосування франшизи. Це та частина збитків, яку не компенсує страхова компанія при настанні обумовлених в договорі подій. Чим вищою буде франшиза, тим меншою виявиться загальна вартість полісу. Проте існує залежність між сумою майбутньої компенсації та ціною страховки. Що дешевшим є продукт, то менший рівень захисту він надає.
У Полтаві автомобіль BMW врізався в дерево
13:45 25.03
На полтавців знову очікує сніг
18:30 26.03