10:00 20.12 1363
Вища рада правосуддя ухвалила рішення про почесну відставку судді Октябрського райсуду Полтави Ганни Андрієнко. Вона отримає разову виплату 400 тисяч гривень і щомісячну пенсію близько 75 тисяч гривень.
Раніше Ганну Андрієнко звинувачували в закритті 49 справ про нетверезе водіння через затягування розгляду, що дозволило порушникам уникнути відповідальності.
Суддю також відсторонювали від роботи за інші порушення, зокрема за вихід за межі позовних вимог і маніпуляції з судовими рішеннями.
Попри рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів про звільнення, ВРП ухвалила відправити Андрієнко у відставку, виконавши рішення Верховного Суду.
Діва українського стендапу Лєра Мандзюк 16 квітня привезе у Полтаву фосий і яскравий «Культурний стендап»
18:31 10.04
Де можна освятити паски в Полтаві
17:45 07.04