ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:01 07.06


Суд над крадієм із будинку Миколая знову відклали через неявку підсудного

На 7 червня в Октябрському районному суді Полтави втретє призначили судове засідання у справі злочинця, який у лютому 2017 року скоїв крадіжку з будинку Святого Миколая.

Втім, суд утретє не відбувся через неявку підсудного.

Як ми вже повідомляли раніше, злочинця, що викрав цінні речі з будиночку Миколая, облаштованого волонтерами "Команди небайдужих", того ж дня впіймала поліція при спробі збуту краденого. Після проведення досудового слідства матеріали справи передали до суду. Здавалося, що суд швидко завершиться обвинувальним вироком, адже 32-річний Олег Клименко з 13 років неодноразово відбував покарання за вчинені злочини, і у справі, крім "Команди небайдужих", ще шість потерпілих у епізодах, доведених слідством. Але з моменту першого засідання, призначеного на 25 травня, в суді почалися "дива".

Спочатку на засідання не з'явився прокурор обвинувачення Антон Дегтяр, підсудного також не привезли, причому суддя навіть не знав, що підсудний вже знаходиться в слідчому ізоляторі. 30 травня, на другому засідання у справі, прокурор прибув до суду, але Клименка не доставили з СІЗО.

30 травня на засіданні прокурор надав пояснення про причини необрання запобіжного заходу для підсудного, а суддя оголосив, що без Клименка розгляд справи неможливий, тож суд перенесли на 7 червня. Сьогодні знову підсудного не привезли. Я не знаю, з чим це насправді пов'язано, але думаю, що Клименку вигідно набрати на себе багато справ – він когось покриває. Ті злочини, які він вчинив, практично неможливо обернути самому. А так йому за всі злочини дадуть термін меншій, ніж за кожний окремо. Чому тягнуть і не привозять його – не знаю, але буду ходити на кожне засідання, поки вистачить сили з надією, що суд таки відбудеться

– розмірковує один із потерпілих у справі, підприємець Віктор Ткаченко.

Як ми з'ясували, в той час, коли мало початися судове засідання у справі Клименка, суддя Анатолій Савченко був зайнятий — у нарадчій кімнаті разом із колегами виносив вирок у іншій справі. Втім, навіть за півтори години він не звільнився. Тож, навіть якщо би підсудного привезли, то намарно.

Співробітники суду відмовилися надати нам офіційний коментар. Утім, пояснили, що дозволу на транспортування підсудного не надала пенітенціарна служба — мовляв, це суто технічний момент. Він пов'язаний, ймовірно, з тим, що електронний лист із повідомленням про дату суду загубився в поштовій скриньці особи, відповідальної за прийняття рішень про перевезення засуджених.

Дата наступного судового засідання наразі невідома, проте ми уважно стежитимемо за перебігом подій у цій справі.

суд, крадіжка, будинок Миколая

За темою:

  • Суд скасував рішення про перенесення памʼятника Раїсі Кириченко
  • Обвинувачену у держзраді суддю Полтавського райсуду звільнили
  • Прокуратура передала до суду обвинувачення очільниці департаменту Полтавської міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.