ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 21.05


Суд покарав двох винних у новосанжарських заворушеннях штрафами

Суд на Полтавщині днями затвердив дві угоди про визнання винуватості, укладені з учасниками масових заворушень у Нових Санжарах у лютому цього року. Винних оштрафували на незначні суми.

 

Новосанжарський районний суд Полтавської області затвердив дві угоди про визнання винуватості, укладені між процесуальним керівником у кримінальних провадженнях та учасниками масових заворушень, що відбулися в Нових Санжарах, інформує обласна прокуратура. 

Вироками суду двоє жителів Новосанжарського району визнані винними у блокуванні транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, тобто за ч. 1 ст. 279 КК України. Окрім цього, кожному з них призначене покарання у виді штрафу. А саме - 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить наразі 850 гривень.

"Вказані особи, усвідомлюючи свої дії, залишили два трактори на проїзній частині дороги, заблокувавши таким чином рух громадського та іншого транспорту", - йдеться у рішенні суду.        

Нагадаємо, 20 лютого цього року у Нових Санжарах відбулася акція протесту громадян через розміщення людей, евакуйованих з китайського міста Ухань на обсервацію до медичного центру Національної гвардії України.

суд, штраф, протест, скандал, Нові Санжари

За темою:

  • "Я не порушувала правил" – водійка Саєнко про смертельну аварію
  • Політику Сергію Чередніченку присудили три роки ув’язнення
  • У суді вирішиться доля земельних ділянок вартістю майже 32 мільйони гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.