ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:49 04.01


Суд призначив лінгвістичну експертизу висловлюванням судді Гольник. ВІДЕО

У справі за позовом Олександра Ковжоги про захист честі і гідності Київський райсуд Полтави призначив лінгвістичну експертизу висловлюванням Лариси Гольник на сторінках "Української правди" .

Мова йде про статтю «Слово до колег. З нагоди ХIV позачергового з'їзду суддів України» від 10 березня 2017 року, яку відповідач опублікувала на шпальтах інтернет-видання.

За клопотанням О.Ковжоги Харківський НДІ судових експертиз ім. М.С. Бокаріуса, має визначити, чи є в матеріалі негативні відомості про позивача, та чи являються певні висловлювання твердженнями або оціночними судженнями.

Відповідну ухвалу оголосила суддя Тетяна Турченко на засіданні 3 січня 2018 року.

На початку засідання Лариса Гольник намагалась заявити відвід судді, а потім перенести засідання через неявку адвокатів обох сторін. Втім, обидва цих клопотання були проігноровані.

У проміжок часу після виходу судді до нарадчої кімнати у залі засідань відбулася затяжна словесна перепалка за участі Лариси Гольник  та її чоловіка Ігоря Гавриленка – з одного боку, і  громадян Геннадія Сікалова, Володимира Дащенка та Василя Слив’яка – з іншого.

В деякі моменти здавалося, що ситуація зараз вийде з-під контролю і закінчиться бійкою між Сікаловим і Гавриленком. Однак цього не сталося.

Також у перерві очільник ГО "Народна рада Полтави" Володимир Дащенко несподівано став погрожувати фізичною розправою автору цих рядків, який зовсім не брав участі у словесних баталіях.

Після проголошення ухвали про лінгвістичну експертизу суддя Турченко оголосила про закінчення підготовчого провадження. Справу про захист честі і гідності продовжать розглядати у березні 2018 року.  

Гольник, переслідування, суд, експертиза

За темою:

  • Скасовано дисциплінарне стягнення щодо полтавської судді Гольник
  • Лариса Гольник отримала у Лондоні нагороду за боротьбу з корупцією
  • Порошенко не надав відзиву на позов Гольник
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.