ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 23.09


Суд: секс на камеру тривалий час "годував" родину кременчужан

Крюківський райсуд Кременчука розглянув кримінальне провадження про обвинувачення жителя Кременчука у вчиненні злочинів, передбачених ст.301 (виготовлення і розповсюдження порнопродукції).

Злочини, передбачені ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) ч.1, ст.301 ч.3 Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Обвинувачений працює на посаді інженера-електронника у Кременчуцькому ліцеї №11. Він знімав статеві акти зі своєю дружиною на відеокамеру та завантажував на веб-ресурс для отримання незаконного доходу.

Відеозапис з камери він переніс на персональний комп`ютер «IMAC» і зберігав під назвою «TinderTeenBlowjobandCuminMouth».

Продовжуючи реалізовувати злочинний умисел, чоловік з використанням комп`ютера, підключеного до мережі інтернет зареєстрував профіль використовуючи веб-ресурс https://rt.pornhub.com, який працює на платній та безоплатній основі та надає можливість користувачам, переглядати відео-продукцію порнографічного характеру за їх участі та завантажував на вказаний веб-ресурс відеофайл. У результаті чого, після завантаження відеофайлу, інші користувачі веб-ресурсу почали переглядати відеопродукцію порнографічного характеру за участю обвинуваченого з дружиною, а він почав отримувати за це незаконний дохід.

У подальшому кременчужанин знімав статеві акти із своєю дружиною та під ніком MonaCharm завантажував на веб-ресурс відеофайли. Інші користувачі веб-ресурсу переглядали відео-продукцію порнографічного характеру за участю обвинуваченого з дружиною, а він отримував за це незаконний дохід. Такі дії  обвинувачуваного органом досудового розслідування кваліфіковані за ч.1 ст. 301 та ч.3 ст. 301 КК України.

У ході досудового слідства між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Мельником, і обвинуваченим, в присутності адвоката Маслової була укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою беззаперечно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.301 ч.1 та ст..301 ч.3 КК України, а також сприяв розслідуванню кримінального провадження.

Суд затвердив цю угоду.

Обвинуваченого визнали винуватим за ст.301 ч.1 та ст.301 ч.3 КК України та призначити узгоджене покарання:

-за ст.301 ч.1 КК України/епізод№1/ у виді обмеження волі строком на 1 рік;

-за ст.301 ч.3 КК України/епізод 2-28/ у виді позбавлення волі строком на 3  роки.

Відповідно до ч.1 ст.70КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим суд вирішив остаточно призначити покарання у виді позбавлення волі строком на три роки. Відповідно ст.75КК України судді вирішили звільнити обвинуваченого від відбування призначеного судом покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши рік іспитового строку.

Також вирішили стягнути з обвинуваченого на користь держави судові витрати в сумі 3269 грн за проведення судової портретної експертизи та 1307 грн за проведення судової мистецтвознавчої експертизи.

Речові докази по справі — флеш-карту — вирішили знищити.

Вирок може бути оскаржений, з підстав, передбачених статтею 394 КПК України до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд Кременчука протягом 30 днів із дня його проголошення, пише Кg.ua.

суд, вирок, порнопродукція

За темою:

  • Зеленський безстроково призначив двох суддів на Полтавщині
  • Засудили полтавку, яка позбавила життя новонароджену доньку
  • Суд закрив справу проти керівника "Полтавапаливо"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.