ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:52 20.09


Судді Гольник хочуть призначити психіатричну експертизу

В рамках позову про захист честі і гідності юрист Олександр Ковжога подав до суду клопотання щодо призначення судово-психіатричної експертизи відповідача – судді Октябрського райсуду Полтави Лариси Гольник.

20 вересня 2017 року в Київському районному суді міста Полтави відбулося судове засідання у справі.

Керівник юридичної фірми та представник міського голови Полтави у судах Олександр Ковжога звинувачує відповідачів у неправдивій інформації, оприлюдненій на сторінках Інтернет-видання «Українська Правда». Співвідповідачем виступає головний редактор «УП» Олена Притула. Вона була відсутня, повістка на вказану позивачем адресу була не вручена.

На початку засідання Лариса Гольник заявила про відвід судді Тетяни Турченко, оскільки вони добре знайомі з часів роботи відповідача в Апеляційному суді. Також Турченко зустрічалася з головою Октябрського райсуду Олександром Струковим, з яким у відповідача є тривалий конфлікт. Заява про відвід була відхилена.

Вдруге висловив недовіру судді представник відповідача Ігор Гавриленко.

Він перелічив минулі рішення по даній справі, коли судді з Октябрського, Ленінського та Полтавського районного судів брали відводи у зв’язку з особистим знайомством з відповідачем або позивачем. Заява Гавриленка також лишилася без задоволення.

Інтереси позивача Олександра Ковжоги окрім нього самого представляють адвокати Ігор Шеховцов та Олександр Гончаренко.

Позивач вніс на розгляд суду три клопотання. Він просить викликати дев’ятьох свідків, призначити лінгвістичну експертизу тексту статті Лариси Гольник, а також призначити їй судово-психіатричну експертизу.

На розгляд пропонується поставити питання, чи страждала Гольник на час написання своєї статті психічним захворюванням, чи усвідомлювала свої дії, чи страждає вона на даний час психічною хворобою, чи має ознаки манії переслідування, чи потребує застосування до неї заходів медичного характеру, чи зверталася за медичною допомогу до Полтавського психневродиспансеру та обласної психлікарні імені О.Ф. Мальцева протягом 2014-17 років.

Сторона відповідача попросила надати час для детального вивчення клопотань Ковжоги.

Тож судове засідання перенесли на 18 жовтня 2017 року.

 

Лариса Гольник, Олександр Ковжога, суд

За темою:

  • Суддя Лариса Гольник йде до Вищої ради правосуддя
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.