ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 28.02


Суддя Лариса Гольник: шанси відновити справедливість примарні

У 2015 році на суддю Гольник "тиснули" - просили винести рішення на користь мера Олександра Мамая, пропонуючи хабар. Тоді і розпочалася її антикорупційна боротьба.

 

Завдяки заяві Лариси Гольник, злочин був задокументований. Проте за антикорупційну діяльність її переслідували.

Зокрема скандальний голова Октябрського суду Полтави Олександр Струков застосовував репресії, включно зі зменшенням зарплати.

Незважаючи на законні гарантії незалежності суддів, Територіальне управління Державної судової адміністрації України виконувало неправомірні накази Струкова.

Суддя боролася за свої права через суди, але її позови спочатку відхиляли. Тільки в 2021 році Апеляційний суд задовольнив її вимоги про компенсацію за несвоєчасну виплату зарплати.

Проте Державна судова адміністрація затягувала виконання рішення, витрачаючи державні кошти на судові збори та ігноруючи законні вимоги судді.

Попри законодавчі гарантії, судова система не поспішала відновлювати права судді, демонструючи ігнорування принципу обов'язковості виконання судових рішень.

Ця ситуація вказує на глибокі проблеми в правоохоронній і судовій системах України, де відсутня політична воля для боротьби з корупцією на високих рівнях влади.

Втішає в цій ситуації єдине, що за вироком Апеляційного суду за порушення законності в полтавському ТУ ДСА Віталій Федько, заступник начальника теруправління цього відомства, отримав 6 років позбавлення волі.

Детальніше — в пості судді:

Лариса Гольник, правосуддя, Олександр Мамай, влада, хабарництво, корупція

За темою:

  • За незаконний продаж підакцизних товарів чоловіку загрожує штраф
  • На Полтавщині СБУ викрила ще трьох прихильників "рашизму"
  • Міська влада не знає, що робити з історичною будівлею екскінотеатру "Колос" у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.