ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 28.06


Суддя Полтавського апеляційного суду отримав більш суворе дисциплінарне стягнення

Вища рада правосуддя змінила рішення своєї дисциплінарної палати та звільнила голову Полтавського апеляційного суду Сергія Гальонкіна.

Причиною стало більш детальне вивчення матеріалів НАБУ щодо Гальонкіна, які стосувалися «вирішення питання» у двох провадженнях стосовно п’яних водіїв.

Вища рада правосуддя вирішила змінити рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про притягнення судді Полтавського апеляційного суду Гальонкіна Сергія Анатолійовича до дисциплінарної відповідальності.

ВРП вирішила застосувати до судді Полтавського апеляційного суду Сергія Гальонкіна дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади.

Дисциплінарна справа щодо судді була відкрита за скаргою Національного антикорупційного бюро України з підстав допущення ним поведінки, що порочить звання судді або підриває авторитет правосуддя.

Рішенням Третьої Дисциплінарної палати від 31 січня 2024 року № 283/3дп/15-24 суддю Полтавського апеляційного суду Сергія Гальонкіна було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до нього дисциплінарне стягнення у виді суворої догани – з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом трьох місяців.

Правом на оскарження рішення Дисциплінарної палати до Вищої ради правосуддя скористалися суддя та скаржник – Національне антикорупційне бюро України.

Дослідивши обставини дисциплінарної справи, ВРП вирішила змінити рішення Дисциплінарної палати та застосувати більш суворе дисциплінарне стягнення.

Рішення Вищої ради правосуддя може бути оскаржене в порядку, передбаченому статтею 52 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Вища рада правосуддя

 

рішення, суд, Сергій Гальонкін

За темою:

  • Викрадачу немовляти у Кременчуці обрали запобіжний захід
  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.