ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:57 20.01


"Свободівці" контролюватимуть ліквідацію наслідків негоди в місті

Депутати міської ради створили тимчасову комісію з благоустрою, котра даватиме завдання комунальникам під час ліквідації наслідків поточної негоди та всіх інших лих протягом цього року. Очолить її свободівець.

У місті працюватиме тимчасова депутатська комісія з ліквідації наслідків негоди - не лише нинішньої, а й інших стихійних лих протягом усього 2016 року. Очолить її представник ВО "Свобода" Вадим Ямщиков, ініціатором створення став Юліан Матвійчук.

Комісія даватиме завдання комунальникам і контролюватиме їх. За створення такого органу проголосували депутати міськради.

Раніше Юліан Матвійчук наполягав на звільненні профільного заступника міського голови Кропивки за те, що міська влада не впоралася із зимовою стихією, та закликав активніше працювати над ліквідацією наслідків заметілі:

В ідеалі треба зробити вихідний день в Полтаві, оголосити надзвичайний стан, зібрати всю техніку з усіх підприємств, дати клич по громаді, розбити обов'язки та почистити місто за один день. (Приклад Дніпропетровська).

Нинішню комісію очолив соратник Матвійчука зі "Свободи" Вадим Ямщиков.

Лесь ГАВРИЛОВ

сесія, мамай, свобода, трансляція, самопоміч, шамота, матвійчук, онлайн, міськрада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.