ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 29.11


Тетяна Жабо програла у суді

Верховний Суд задовольнив скарги Полтавської облради та КП "Полтавський обласний центр МСЕ". Останні виграли  судову справу проти Тетяни Жабо, екс-очільниці Полтавського облцентру МСЕ.

Скарги подав представник Центру МСЕ Євгеній Новіков на рішення Полтавського районного суду та ухвалу Апеляційного суду Полтавської області за позовом Тетяни Жабо.

Нагадаємо, Полтавський районний суд скасував рішення облради про звільнення головного лікаря обласної медико-соціальної експертизи Тетяни Жабо. Згідно з рішенням суду вона мала отримати ще й чималу компенсацію бюджетних гривень за час "простою". Тоді Жабо домоглася поновити її на роботі керівника МСЕ.

Проте, у ході оскарження Верховний суд відмовив Жабо у позові і попередні рішення судів визнали незаконними щодо її поновлення на роботі і стягнення зарплати за час вимушеного прогулу.

Постанова суду касаційної інстанції набрала законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає, стверджує Євгеній Новіков.

Тетяна Жабо, у свою чергу, стверджує, що за невиконання рішень попередніх судів керівництво облради можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

Додамо, що судові позови за участю Тетяни Жабо мали значний суспільний резонанс у Полтаві з 2015 року.  Тоді Жабо виграла суд навіть у прокуратури. Її звинувачували у хабарництві за оформлення інвалідності.

Цій події передував обшук приватного будинку Тетяни Жабо, відео якого можна знайти в інтернеті. Правоохоронці виявили у  її маєтку 30 тисяч доларів готівкою та зброю. Проте справа розвалилася через брак доказів.

Тетяна Жабо, корупція, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.