ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:21 17.09


Троє полтавців претендують на посади суддів-антикорупціонерів

Серед 128 кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду - троє представників Полтавщини.

Перелік кандидатів на посади опублікували на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Велика кількість кандидатів є з-поза судової системи – адвокати, науковці. Серед 89 кандидатів, які боротимуться за посади антикорупційних суддів першої інстанції, двоє з Полтавщини, повідомив Зміст.

Це Леся Федорак, голова Гребінківського райсуду Полтавщини, та Олександр Шевчик, адвокат, доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу в Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Серед 39 кандидатів до апеляційної палати – один наш земляк. Це Іван Дядечко, голова Крюківського райсуду Кременчука Полтавської області.

"Проте, як показує досвід конкурсу до Верховного Суду, Вища кваліфкомісія суддів може усунути значну кількість кандидатів-адвокатів ще на етапі перевірки документів. Натомість, для суддів ризик бути дискваліфікованими значно менший, адже від них вимагали меншу кількість підтверджувальних документів", – пояснила експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська.

Кількість потенційних суддів все ж може збільшитися, адже надсилати документи звичайною поштою можна було до 14 вересня включно і тому листи могли надійти із запізненням.

Загалом, оберуть до Вищого антикорупційного суду 27 суддів, а до апеляційної палати цього ж суду – 12.

суд, корупція, відбір, ВАС

За темою:

  • Виправдовував збройну агресію рф: обвинуватили кременчужанина
  • Троє полтавців ошукали майже на мільйон понад пів сотні людей
  • Незаконно набула статусу ВПО: обвинувачують лубенчанку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.