ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 01.12


У будинку на вулиці Квітучій може обвалитися стіна

У будинку на вулиці Квітучій, 8, полтавці  стурбовані можливим обвалом стіни на третьому поверсі через вибух газу, що трапився чотири місяці тому. Зараз, після ремонту, вікна досі лишаються зафанерованими.

 Оголошено про складання проектно-кошторисної документації для капітального ремонту та ліквідації наслідків аварії в житловому будинку, що має обійтися у п'ять мільйонів гривень.  

Тим часом мешканці кажуть, стіна будинку руйнується, а місцева влада нічого не підприймає для вирішення проблеми.

"Уже було закладено 5 мільйонів на проектні роботи, але їх обіцяли ще в березні. Як ми можемо це все терпіти, просити? Це як знущання. Не знаємо, до кого звертатися, кому писати. Просто хочеться кричати на весь світ", — скаржиться Тетяна, мешканка будинку.

За даними 29 листопада, Управління житлово-комунального господарства міста замовило проект капітального ремонту для ліквідації наслідків аварії у житловому будинку на вулиці Квітучій, 8. Загальна вартість проектно-кошторисної документації та експертного звіту оцінюється у п'ять мільйонів гривень. Під час засідання міськвиконкому 30 листопада виникли спірні питання щодо цін на ці роботи.

Зокрема, член міськвиконкому Олексій Чепурко уточнив замовлення проекту кошторисної документації. Однак представники влади зазначили, що вартість 5 мільйонів гривень включає в себе не лише розробку документів.

"Зараз йдеться про комплексні заходи, включаючи архітектурні, будівельні та інженерні роботи. Це не лише розробка проекту та кошторисної документації. Ми візьмемо до уваги всі питання та обговоримо їх", — додав заступник міського голови Полтави з питань житлово-комунального господарства Володимир Чередниченко.

Секретар міськради Катерина Ямщикова зазначила, що депутати виділили 5 млн гривень як на виготовлення проєкту й кошторису, так і на самі будівельні роботи в під’їзді.

Тож Ямщикова назвала «непорозумінням» те що, очікувана вартість закупівлі сягає суми, яка закладена на весь комплекс робіт для усунення наслідків аварії.

Також виконувачка обов’язків міського голови призначила нараду щодо оголошеного тендера. 

небезпека, обвал стіни, вул. Квітуча

За темою:

  • Полтавців попереджають про небезпеку тонкої криги на річці
  • У квартирі в Кременчуці вибухнула бойова граната
  • На Полтавщині виникли понад 20 пожеж через несправність гірлянд
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.