ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:50 27.01


У конкурсі з оренди "Планети" був один-єдиний учасник. У депутатів й активістів виникли питання

Комунальний книжковий магазин "Планета" в центрі міста хочуть віддати під книгарню-кав'ярню. Але в конкурсі брав участь один-єдиний учасник. Цим незадоволені депутати й активісти.

Депутати, чиновники та представники громадськості на засіданні бюджетної комісії обговорювали ситуацію, яка складається навколо книжкового магазину "Планета" і того, чи варто розглядати його подальшу долю на найближчій сесії обласної ради.

Більш ніж 200-тисячна заборгованість комунального магазину "Планета", приміщення якого нині стоїть пусткою і без світла, викликала суперечки. Нагадаємо, магазин хочуть віддати в оренду, щоб із нього зробили книгарню-кав'ярню, але в конкурсі брав участь один-єдиний учасник, з яким і хочуть укласти угоду.

Громадський активіст Олег Підгорний вимагав пояснень:

Я вимагаю, аби ви доповіли громаді, чому конкурс щодо оренди приміщень "Планети" провели непомітно для нас і як так вийшло, що був лише один учасник, який і переміг?

Вадим Штефан, керівник департаменту комунікацій із громадськістю, відповів:

Відповідне оголошення було опубліковане у газеті "Зоря Полтавщини" та на сайті департаменту. Із "Планетою" взагалі необхідно терміново щось робити: тільки за січень поточного року магазин отримав платіжку за тепло на 4700 гривень; а його колишній директор – молода мати двох дітей – дуже хоче звільнитися та не може цього зробити через невинесення питання на розгляд сесії, де за її звільнення мають проголосувати.

Тому Штефан і запропоновував розглянути це питання на найближчій сесії. Бо, якщо не зробити цього в січні, наступного разу, за регламентом, депутати облради зберуться на сесію вже весною.

Однак раніше депутат з профільної комісії Алла Федорченко пояснювала нашим кореспондентам:

Справді, це питання вже розглядалося депутатами нашої комісії. Але нам не були надані всі необхідні документи, а представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА не змогли відповісти на деякі запитання. Наприклад, з приводу того, в який же термін "Планета" може погасити свою більш ніж 200-тисячну заборгованість? Саме тому була пропозиція перенести розгляд цього питання на засідання комісії з бюджету та управління комунальним майном.

Нагадуємо, два приміщення комунального магазину "Планета" можуть бути здані в оренду за майже 3 000 гривень щомісяця за умови, що підприємець збереже книжковий заклад та допоможе поступово погасити його борги, які станом на початок 2016 року перевищили 200 тисяч гривень.

Анна СОЛТОВСЬКА

Планета, книгарня, оренда, бюджет, Штефан, комісія, депутати, Федорченко, облрада

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.