ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:43 12.01


У Лубнах натовп пільговиків перекрив рух транспорту

Кілька десятків чорнобильців, афганців та демобілізованих з АТО чоловіків протягом години перекривали сьогодні дорогу поблизу Ярмаркової площі в райцентрі через відміну пільг на проїзд.

Обурені люди вимагали повернути їм пільги на проїзд, які перестали діяти з початком 2016 року. Протягом години вони перекривали автомобільний рух у Лубнах, через що мешканці міста практично не мали змоги користуватися громадським транспортом.

На зустріч із пікетувальниками вийшов міський голова Олександр Грицаєнко.

Пільговики пообіцяли прийти на найближчу сесію міської ради, аби пролобіювати відшкодування затрат перевізників на їхнє перевезення із міського бюджету. Тим часом, перевізники погодились безкоштовно возити пільговиків аж до лютого.

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року органи місцевого самоврядування перестали отримувати субвенції з Державного бюджету на забезпечення проїзду в громадському транспорті пільгових категорій громадян. Справа в тому, що в Законі України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" такі витрати передбачені не були. Хоча попередньо депутати Верховної Ради запевняли, що пільги для окремих категорій громадян будуть збережені.

Анна СОЛТОВСЬКА

 

Лубни, пільги, пікет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.