ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 28.06


У Миргородському районі заборонили масові заходи

Через збільшення кількості ворожих обстрілів у Миргородському районі заборонили проводити масові заходи. Таке рішення ухвалили 27 червня в Миргородській громаді для захисту життя та здоров'я мешканців.

Згідно з постановою від вересня 2023 року, масові заходи на Полтавщині можна проводити тільки за умови письмової згоди районних військових адміністрацій, наданої не пізніше ніж за 15 робочих днів до заходу.

РВА мають повідомити ОВА про захід у 5-денний термін.

Заборонено проводити масові заходи на відкритому просторі, крім державних свят, покладань квітів та заходів, запланованих структурними підрозділами ОВА та РВА.

17 червня росіяни завдали ракетного удару по Полтаві, розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

7 червня російська армія обстріляла приватний будинок у Полтаві, пошкоджено понад 50 приватних будинків. У ніч на 5 червня під час сигналу «повітряна тривога» російські безпілотники атакували Миргород та інші частини регіону. Протиповітряний бій був успішним для українських захисників, дрони знищено, але один уразив промисловість.

небезпека, заборона, Миргород

За темою:

  • Полтавщина — серед лідерів за кількістю пожеж
  • На Полтавщині - надзвичайний рівень пожежної небезпеки до кінця тижня
  • У лісах Полтавщини оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.