ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:02 02.02


У Полтаві досі епідемія грипу і ГРВІ. 36 відсотків хворих - діти

У Полтаві досі перевищено епідпороговий показних захворюваності на грип та ГРВІ. 36 відсотків хворих - діти і це ще невеликий показник, адже продовжені канікули.

У той час як керівник департаменту охорони здоров'я ОДА розповідає, що захворюваність на респіраторні інфекції в області знижується, у Полтаві вона все одно перевищує епідпороговий рівень. Про це повідомила головний спеціаліст управління охорони здоров'я міськвиконкому Антоніна Квачан:

Сьогодні у Полтаві зберігається перевищення епідпорогового показника, але з тенденцією до зниження. Питома вага дітей у захворюваності становить 36 відсотків від загальної кількості хворих. У порівнянні з минулими роками цей показник значно менший. Це завдяки тому, що у нас продовжені зимові канікули. У лікувальних закладах встановлені карантинні заходи: масочний режим, обмежене відвідування.

За її словами, лише сьогодні в місті на гострі респіраторні інфекції захворіло 739 осіб, на грип − 11 осіб. Такі дані наведені на сайті міськвиконкому.

За даними головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, в області теж продовжується епідемічний підйом захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, показники перевищують епідпорогові як в цілому по області, так і в переважній більшості міст та районів; визначається циркуляція грипу A(H1N1)pdm09, однак має місце зниження захворюваності порівняно з попереднім тижнем. В офіційному повідомленні управління йдеться:

У Полтавській області за тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 15 тисяч 202 особи, захворюваність знизилась на 10 відсотків (перший тиждень зниження, темп зниження незначний). Показник захворюваності склав 105.5 на 10 тисяч населення (на 41 відсоток вище за епідпороговий). Питома вага дітей серед захворілих, як і минулого тижня, є низькою (38 відсотків, звичайний показник для області – 60-65 відсотків). При цьому серед школярів спостерігається більш інтенсивне, ніж серед усього населення, зниження захворюваності – на 19 відсотків, показник захворюваності нижче епідпорогового на 33 відсотка.

Госпіталізовано 958 хворих (442 дитини), що складає 6 відсотків від кількості захворілих (показник на рівні попереднього тижня, однак з початку епідсезону і до кінця 2015 року показник складав 2 відсотка і 3 відсотка).

Лесь ГАВРИЛОВ

грип, застуда, епідемія, грві, здоров'я, смерть

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.