ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:43 12.06


У Полтаві міська каналізація четвертий день стікає у Ворсклу

Внаслідок аварії на полтавському колекторі нечистоти з району Інституту зв’язку вже четвертий день потрапляють у річку Тарапуньку, а звідти — у Ворсклу.

До журналістів звернулися жителі мікрорайону Павленки. Вони розповіли, що минулої суботи відчули запах нечистот. Виявилося, що витік каналізації наразі йде у Тарапуньку, яка є притоком Ворскли. Про це повідомила Полтавщина.

За словами місцевих мешканців, про проблему аварійній службі КП "Полтававодоканал" повідомили, ще на вихідних. На підприємстві прийняли виклик, але сказали, що зараз багато роботи і ліквідувати витік оперативно водоканал не зможе.

У понеділок, 11 червня, нікого зі служби на місці не було. У вівторок журналісти зафіксували прорив каналізації у проїзді між провулком Заячим та вулицею Новозіньківською. Нечистоти фонтанували з каналізаційного люку та самопливом потрапляли у балку між цим проїздом та провулком Заячим. За триста метрів, на перетині провулків Заячого, Памірського, Тесленка та Глінки, нечистоти потрапляють у Тарапуньку. Там відчувається сильний характерний запах каналізації. Приток Ворскли стає відчутно повноводнішим та, очевидно, небезпечнішим.

Особливо небезпечним такий витік є для тих, хто відпочиває на першому та другому пляжах Ворскли, за сто метрів від яких витікає Тарапунька. За кілька кілометрів вниз за течією неприємний запах та сірий каналізаційний колір зникають, та від цього річка не перестає бути розносником небезпечних інфекцій.

каналізація, небезпека, Ворскла, Тарапунька, інфекція

За темою:

  • У неділю Полтавщину накриє туман
  • У будинку на вулиці Квітучій може обвалитися стіна
  • Полтавців попередили про небезпечні мандарини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.