ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:56 16.06


Міськрада не дала згоду на нові скандальні забудови. ФОТО

Депутати розглядають 80 питань порядку денного, до яких додалися ще кілька. Зокрема, обговорюють нові будівництва, дозволи на тимчасові споруди, зміни до бюджету.

Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова Фоторепортаж Олега Журавльова

Міськрада не дала згоду на дві скандальні забудови

Депутати Полтавської міськради зняли з розгляду проекти рішень про надання згоди на будівництво багатоквартирного будинку поруч із Кадетським корпусом на Соборності та розміщення автостоянки у Прирічному парку.  

Питання забудов попередньо розглядалися в профільних депутатських комісіях, однак не знайшли там підтримки з боку депутатського корупсу. Мова про спорудження п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Соборності 42-в (забудовник – виробничо-комерційна фірма "Мальва") та розміщення автостоянки по вулиці Миру (забудовник – ТДВ "Полтаватрансбуд"). Останній попередньо погодився відкликати свою ініціативу після круглого столу з активістами, який відбувся за день до сесії.

Також депутати зняли з розгляду питання про позбавлення районних у місті рад повноважень затверджувати містобудівну документацію, оскільки таке рішення не було узгоджене з самими районними радами. 

Три мільйони на патрулювання вулиць

Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій отримає з міського бюджету Полтави три мільйони гривень на патрулювання вулиць.

16 червня 2017 року депутати Полтавської міської ради проголосували за зміни та доповнення до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення "Турбота" на цей рік. Як пояснив міський голова, це рішення було узгоджене з МВС. Близько 25-30 членів ветеранської організації будуть спільно з поліцією патрулювати вулиці міста. Полтавський осередок спілки на сесії представляли Володимир Голованюк та Ігор Жмуренко.  

Напередодні, на засіданні бюджетної комісії це питання викликало дискусії в депутатському корпусі. Зокрема, проти його ухвалення виступав Олександр Шамота (фракція СДП), який зауважив, що проект рішення є погано непідготовленим та пропонував відкласти його розгляд до наступної сесії. Однак, уже на сесії ініцатива Шамоти про зняття питання з розгляду не набрала більшості голосів.

сесія, міськрада, фото, гроші, патрулювання, будівництво

За темою:

  • Голова Полтавської облради скликає сесію на 6 червня
  • У Полтаві вирішили провести позачергову сесію міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.