ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 16.11


У Полтаві відзначили працівників радіо, телебачення і зв'язку. ФОТО

16 листопада у Полтаві обласна влада грамотами привітала з професійним святом працівників теле- , радіокомпаній та зв'язківців.

Ми сьогодні відзначаємо професійне свято працівників радіо, телебачення і зв'язку. Це широке коло людей – не лише журналісти, але й оператори, звукорежисери, монтажери – люди, що роблять інформацію такою, якою її сприймає глядач. Ми  нагородили співробітників телерадіокомпаній, інтернет-видань, районних студій та компанії телекомунікацій. Відзначаємо не лише окремих працівників, а й робочі колективи. Обирали кандидатів за поданням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Обласної ради, нашого департаменту, а також за поданням робочих колективів

 

– розповіла в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Вікторія Пилипенко.

 

На урочистості до Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку до зали Полтавського художнього музею ім. Миколи Ярошенка завітало не так і багато людей – лише ті, хто отримав відзнаки.

Грамоти Полтавської облдержадміністрації отримали співробітники Полтавської філії ПАТ "Укртелеком", районних компаній – ТОВ "Телерадіокомпанія ГОК", Машівського районного радіо, Глобинського районного радіомовлення "Голос Глобинщини", а також двох полтавських телекомпаній – ТОВ "ТРК "ІРТ-Полтава" та ТОВ Студія "Місто".

Грамотами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю нагородили співробітників районних телестудій, радіокомпаній, газет та інтернет-ресурсів.

Також грамоти Департаменту отримали колективи ТОВ Студія "Місто", ТОВ "ТРК "ІРТ-Полтава" та філії ПАТ "НСТУ" "Полтавська регіональна дирекція "Лтава". Варто зазначити, що це єдина відзнака, яку отримала "Лтава".

Грамоту Полтавської обласної ради отримали Крістіна Брігіда, заступник головного редактора ТОВ Студія "Місто", Людмила Джеря, провідний спеціаліст з реклами ТОВ" ТРК "ІРТ-плтава",  Сергій Олейніченко , інженер засобів радіо та телебачення ТОВ "ТРК "ІРТ-Полтава" та Петро Орищенко, електромеханіка засобів радіо та телебачення ПРС Шишаки Полтавської філії концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

Подяки Полтавської обласної ради отримали Ольга Бородай, бухгалтер ТОВ"ТРК ІРТ-Полтава", Олега Дубяга, головний бухгалтер ТОВ Студія "Місто" та Юлія Лебедин, секретар ТОВ"ТРК "ІРТ-Полтава".

До подяк та грамот не додавали нагород, цінних подарунків чи грошових витрат.

За словами Вікторії Пилипенко, такі витрати в Департаменті не передбачали.

Нагадаємо, минулого року до цього професійного свята міський голова Олександр Мамай вручив деяким журналістам грошову премію в розмірі 500 гривень та туристичні путівки до Львова.

Цьогоріч полтавський мер обмежився лише привітанням на сайті міськради.

Ваша праця надзвичайно відповідальна. Адже саме ви - сполучення між владою та народом. І саме вам належить формувати думку громадськості. Так, довколишнє часто сприймається таким, яким ви його зображуєте. Тож нехай найціннішими властивостями вашої роботи будуть об'єктивність, принциповість, гармонійність

 

– зокрема, йдеться у привітанні.

 

свято, день радіо, телебачення і зв'язку, привітання

За темою:

  • Під Полтавою у свято вишиванки розмалювали будинок культури
  • Полтавський Мазепа вкотре увібрався у вишиванку
  • На Великдень комендантська година на Полтавщині діятиме без змін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.