ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 13.11


У Полтаві витратять 37 мільйонів на реставрацію філармонії

Управління капітального будівництва Полтавської облдержадміністрації 2 листопада уклало угоду з ТОВ "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" про реставрацію обласної філармонії за 37 мільйонів гривень.

Близькі фірми розіграли більше 35 мільйонів на реставрацію філармонії у Полтаві. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на систему "Прозорро".
До кінця 2017 року у філармонії по вул. Гоголя, 10 (будинок колишньої хоральної синагоги) укріплять фундамент, утеплять та оздоблять стіни, замінять двері та вікна, сцену, систему водопостачання, опалення, освітлення, модернізують вентиляцію, систему електроозвучення, відеопроекції, встановлять дизель-генераторну установку, протипожежну систему. Крім того, планується замінити тротуари та площадки, встановити нову огорожу, здійснити благоустрій території.
Єдиним конкурентом "Ві.Ай.Пі." було ТОВ "Будгарант Плюс". Воно запропонувало суму на 421 тисячу гривень більшу, ніж переможець. Очікувана вартість тендеру склала 39,36 млн грн.
Власниками компанії "Будгарант Плюс" є помічник у чотирьох нардепів від Партії регіонів Богдан Школьний та Роман Гринкевич. Як повідомляли "Наші Гроші. Львів", останній із великою ймовірністю є сином відомого у Львові Ігоря Гринкевича, компанія якого - "Верховина" - стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями.

У 2014 році пов’язані з ним компанії оштрафували за змову на тендері.
Власник "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" Марко Янковенко з лютого 2014 року до червня цього року був директором ТОВ "Дорбудмонтаж-1" (тепер називається "Вест Білдінг Груп"), яке належало Василині Пулик, Олені Сапізі та Світлані Гринкевич. Остання зареєстрована на одну адресу з вище згаданим Ігорем Гринкевичем.
"Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" та "Будгарант Плюс" неодноразово брали разом участь у тендерах. Зокрема, у серпні цього року вони розіграли між собою 4,92 млн грн. на капітальний ремонт дитсадка, а у вересні – 32,8 млн грн. на будівництво акушерського корпусу.
Тендер щодо капітального ремонту філармонії на очікувану суму 39,36 млн грн. у системі "Прозорро" було оголошено 23 серпня. Заявки на учать у відкритих торгах подали 7 підприємств. Найдешевшою була пропозиція "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" - 32,24 млн грн.
Втім, 23 вересня управління капбудівництва Полтавської ОДА відмінило торги. Замовник пояснив, що повинен був розмістити рішення про визнання переможцем ТОВ "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" або про його дискваліфікацію до 22 вересня. А управління цього не зробило, перевищивши строк розгляду найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції на один день.
Крім того, ми повідомляли, що на думку голови управління капбудівництва ОДА та голови тендерного комітету Тимофія Голбана, зробити заплановану реставрацію філармонії за 32 млн грн. нереально. Він вважав, що подібна пропозиція – це умисний демпінг. У результаті було оголошено новий тендер, на якому переможець "Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія" запропонував суму на 4,76 млн грн. більшу, ніж першого разу.

гроші, бюджет, тендер, філармонія, ОДА, Тимофій Голбан

За темою:

  • Чем казино на биткоины привлекают регуляров и новичков?
  • Майно російського генерала на понад мільярд гривень арештували
  • В Україні продовжують фіксувати фальшиві купюри
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.