ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 14.04


У Щербанях відкрили новий дитсадок

У Щербанівській громаді запрацював новий дитячий садок "Яблунька". Сучасний двоповерховий дошкільний навчальний заклад будували три роки і він розрахований на 140 дітей.

Новий двоповерховий дошкільний навчальний заклад «Яблунька» — чи не єдиний у Полтавському районі саме збудований, а не реконструйований.

Назва закладу не є випадковою —  на подвір’ї ростуть яблуні: раніше на місці нового мікрорайону був старий яблуневий сад.

ТОВ «БК «Комбінат виробничих підприємств», який створив у Розсошенцях новий мікрорайон «Садовий», вклав у новобудову дитсадка 26 мільйонів гривень.

Звели її на умовах пайової участі, це так звана соціальна угода укладена зі Щербанівською сільською радою (об’єднаною територіальною громадою), згідно з якою забудовник власним коштом звів дитячий садок.

У ДНЗ «Яблунька»  — неслизька плитка та актові зали з дубовим паркетом. Тут просторі ігрові кімнати та спальні, підлога з підігрівом, сучасні меблі й обладнання, зручні ванні кімнати і кухня.

У садочку є навіть власні пральня та швейна майстерня.

На території об’єднаної територіальної громади загалом функціонують 2 заклади дошкільної освіти „Зірочка” та „Яблунька”, в яких виховуються біля 495 дітей, та дошкільний підрозділ Тростянецького НВК – 48 дітей.

діти, дитсадок, Щербані, КВП

За темою:

  • У Горішніх Плавнях дітей лікують коні
  • Недолуга мати не помітила зникнення неповнолітньої доньки
  • Полтавські школярі одягнуть безкоштовні світловідбивні жилети
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.