ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 07.08


У "справі Трихни" завершили розгляд доказів

У Київському райсуді Полтави відбулося чергове засідання у справі екс-заступника міського голови Дмитра Трихни. Суддя відхилив клопотання про повторну перевірку відеодоказів та завершив їх вивчення.


У судовій справі колишнього заступника міського голови Дмитра Трихни закінчили досліджувати докази, повідомляє Полтавське ТБ.

Нагадаємо, екс-посадовця звинувачують у намаганні підкупити суддю Ларису Гольник, коли та у 2015 році вела справу проти мера Полтави Олександра Мамая про надання ним незаконних дозволів пасербиці на встановлення кіосків.

Основним доказом є відео, записане прихованою камерою під час досудового слідства. На ньому зафіксовані намагання Трихни "домовитися" з Гольник і вирішити справу на користь міського голови.

Після того, як адвокат  відповідача Ігор Шеховцов засумнівався в достовірності матеріалів, суддя призначив експертизу. Для неї необхідне оригінальне обладнання. За словами техніків, воно є, але суду доступ до нього так і не надали.

Під час останнього засідання Гольник звернулася до судді: "Я прошу задовольнити клопотання про перегляд оригіналів та одночасно на DVD-дисках, щоби ми могли переконатися, що вони є ідентичними".

Прокурор підтримав клопотання Гольник.

Якщо це можливо: на одному екрані одразу два зображення продемонструвати та синхронізувати їх. У вас є спеціалісти з комп'ютерної техніки в складі суду. І таким чином перевірити відповідність записів та фактично перевірити докази кримінального провадження щодо їх належності

— пояснив прокурор.

Трихна ж виступив проти цього. "Ми вже переглядали як оригінал, так і копію цих відеозаписів у цьому судовому засіданні. Це бачили ЗМІ, потерпіла й обвинувачений. Тож я вважаю, що необхідно відмовити в задоволенні цього клопотання", — заявив Дмитро.

Суддя клопотання відхилив. Уже на наступному судовому засіданні, що відбудеться 22 серпня, між Гольник та Трихною проведуть дебати.

суд, політикум, Дмитро Трихна, Лариса Гольник, Олександр Мамай

За темою:

  • На Полтавщині чоловік вирішив пожити в чужому будинку
  • Полтавець-педофіл отримав чотирнадцять років в’язниці
  • "Подумав, що фейк": голова Верховного Суду прокоментував рішення щодо ухилянта
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.