10:35 28.10 2800
Фірма з харківською пропискою - так звана «Товарна біржа «Ресурс-Інформ+» незаконно реалізовує майно боржників, після чого не повертає гроші кредиторам. У схемі задіяні арбітражний керуючий і суддя.
Раніше ми уже звертали увагу на те, як працює суддівська мафія в господарському судочинстві. Як виявилось, на цьому полі ще багато гравців. Сьогодні мова йтиме про шахрайську товарну біржу.
У Господарському суді Харківської області є провадження № 922/4587/13 щодо банкрутства полтавського підприємця Ігоря Бабича. Ухвалою від 30 січня 2015 року суддя Олег Дзюба визначив біржу для продажу майна боржника через аукціон – Товарну біржу «Ресурс-інформ» (http://resurs-inform.com.ua/ зареєстрована за адресою: м.Харків, вул. Клочковська, 111-А, оф.407 (офісний центр «Тетріс»). Керівник – Ігор Шульга, засновники: харків’янин Ігор Шульга та Ігор Удовіченко, мешканець міста Карлівка Полтавської області.
Згадана біржа робить оголошення щодо проведення відкритих торгів. Однак, згодом починається найцікавіше. Як з’ясувалося, 27 березня 2017 року всупереч рішенню суду аукціон проводила зовсім інша фірма, але з дуже схожою назвою – Товарна біржа «Ресурс-Інформ+», зареєстрована за адресою: м. Харків, вул.Леніна, 58. Засновники компанії – Олександр Яблочнік та Володимир Герцкіс. Фейкова біржа продала майно Бабича на суму 1 мільйон 350 тисяч гривень. Протокол відкритих торгів затвердив ліквідатор Олексій Беліков, якого через два дні після цієї оборудки Мін’юст позбавив повноважень арбітражного керуючого. Втім, гроші уже лягли на банківський рахунок «Ресурс-Інформ+».
По сьогоднішній день ніхто не розрахувався з кредиторами полтавського підприємця, куди ділись кошти за продане майно – невідомо. Подальша діяльність з повернення боргів блокується суддею Господарського суду Харківської області Віталієм Усатим та уже колишнім ліквідатором Беліковим, який умисно не подає до суду звіт щодо проведення аукціону. Раніше ми уже опубліковували його розписки, за якими він брав у підприємців десятки тисяч доларів «на оформлення процедур» в Господарському суді.
Підсумовуючи викладене, бачимо наступну схему злочинної діяльності. Суддя видає ухвалу на аукціон одній товарній біржі, а реалізує майно зовсім інша компанія, яка потім не повертає гроші кредиторам. Фірма-клон «Інформ-ресурс+» не має власної сторінки в інтернеті, є максимально непублічною і взагалі – створена через 4 місяці після ухвали суду щодо проведення торгів. Її керівник Олександр Яблочнік за сумісництвом є директором компанії «Креата» (м. Харків) і «СЕВМАШ» (м. Дергачі, Харківська область).
А інший співзасновник фейкової біржі Володимир Герцкіс керує Торгово-виробничим об’єднанням «Східбуд». Ця фірма вже давно перебуває у полі зору правоохоронців через ознаки фіктивності. І звичайно ж, за дивним співпадінням вона також знаходиться у процедурі банкрутства. Не важко здогадатися, яка товарна біржа буде продавати (чи вже продала) її майно.
Лишається невідомим, скільки іще полтавських та харківських підприємців стали жертвами цієї оборудки. Чи вдасться правоохоронцям припинити злочинну діяльність псевдобіржі і пана Белікова, покаже час. Однак, уже сьогодні зрозуміло, що всі перелічені фігуранти мають потужне лоббі в Господарському суді Харківської області. І так просто відмовлятися від «брудних», але великий грошей, вони не збираються.
Станіслав ЦИСЬ
На Полтавщині потонула 9-річна дівчинка
20:00 30.11
Землі Полтавщини страждають від ерозії ґрунту
13:00 30.11
Пожежа на Миргородщині забрала життя
16:00 30.11