ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:31 06.02


Вища рада правосуддя просить призначити Гольник на посаду полтавської судді безстроково

Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України Петру Порошенко про призначення Лариси Гольник на посаду судді у Полтаві безстроково.

Нагадаємо, раніше Вищий суддівський орган не задовольнив позов представника мера Полтави проти судді Лариси Гольник, відкинувши звинувачення Олександра Ковжоги про те, що вона займається політичною діяльністю.

Не встановлено обставин, які б свідчили про належність судді Октябрського районного суду міста Полтави Гольник Л.В. до політичної партії чи професійної спілки, виявлення прихильності до них, участь судді у політичних акціях, мітингах, страйках, а тому відсутні підстави для висновку про те, що суддя Гольник Л.В. порушила вимоги щодо несумісності, встановлені частиною четвертою статті 54 Закону України "Про судоустрій і статус суддів

- йдеться у висновку Вищої ради правосуддя.

У травні 2016 року Лариса Гольник опублікувала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається "домовитися" з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У листопаді 2017 року невідомі в масках і з кийками побили Гольник і її чоловіка Ігора Гавриленка. Причиною побиття суддя називає її антикорупційну діяльність.

 

Гольник, переслідування, Вища рада правосуддя, викриття

За темою:

  • Скасовано дисциплінарне стягнення щодо полтавської судді Гольник
  • Лариса Гольник отримала у Лондоні нагороду за боротьбу з корупцією
  • Порошенко не надав відзиву на позов Гольник
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.