ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 12.01


Волонтери розписали стіни у дитячій лікарні Полтави

Стіну у дитячій міській клінічній лікарні волонтери розписали минулого тижня. За допомогою малюнка волонтери намагалися сповна відтворити атмосферу літа та відпочинку.

У відділенні анестезіології полтавської лікарні волонтери завершили роботу над розписом стіни, на якій зобразили морський світ.

На ньому зобразили хлопчика, який пірнає у воду і знайомиться з морськими жителями.

 

Картину створили однодумці волонтерського центру Volunteer Community Poltava у межах проєкту «Здоров’я у фарбах».

Як розповіла ЗМІСТу кураторка ініціативи Олена Пономаренко, цей мурал у лікарні уже четвертий.

Раніше волонтери спільними зусиллями розмалювали стіни в онкогематологічному та ендокринологічному відділеннях.

Ідея створити новий мурал таким літнім та яскравим була раптовою. Згодом ми порадилися і вийшла така спільна картинка. Ми завжди зважаємо на побажання дітей, радимося з ними, з працівниками відділення. Ось так у онкогематологічному відділенні створили не просто мурал, а розвиваючу стіну. Там зобразили карту, тварин і тепер діти її вивчають

- розповіла вона.

 

Мурал у дитячій лікарні

 

Ініціативу «Здоров’я у фарбах» втілюють заради того, щоб мотивувати дітей, які лікуються у відділеннях, відволікати від хвороб. На думку Олени Пономаренко, за допомогою муралів лікарні наповнюються позитивом, тому волонтери відповідально працюють над кожним новим об’єктом.

На даний момент у Volunteer Community Poltava шукають нові поліклініки, садочки для дітей з інвалідністю та інтернати, де готові надати волонтерам стіну для того, щоб перетворити її на мистецький мурал.

Олена розповіла, що до них зверталися з закладів, що розташовані поза Полтавою. Але волонтери не мають можливості працювати поза містом після навчання, або роботи.

У Нових Санжарах волонтерам важко створити мурал, бо далеко.

Тож для закладів, де фізично не можуть працювати, волонтери створюють спільні картини. Тоді ці вироби доповнюють дизайн закладу і роблять його яскравішим.

 

Мурал створили на морську тематику, щоб відволікати дітей від хвороб

 

Волонтери працюють власними матеріалами (фарби, пензлики, лак тощо). Єдина важлива умова – організація не ремонтує стіну, тому потрібно, щоб основа була рівною та у гарному стані. Під час створення картини добровольці не просто лишають красиву картинку, а й ґрунтують стіну та покривають лаком, аби мурал прослужив якомога довше.

У середньому, робота над розписом стіни триває тиждень, та все залежить від основної зайнятості волонтерів.

Волонтери створили мурал на морську тематику

 

Якщо ви знаєте заклади, для яких ця ініціатива може бути корисною, або ж представляєте такий об’єкт, то звертайтеся за номером +380662127018 (Марія).

Також можна залишити повідомлення волонтерській організації у Фейсбуці.

мурал, волонтери, дитяча лікарня

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.