11:00 29.01

"Ворскла" здобула перемогу над австрійцями на зборах у Туреччині. ВІДЕО

Полтавська "Ворскла" завдяки єдиному голу новачка команди Олексія Довгого переграла австрійський "ЛАСК" 1:0 у першому контрольному матчі зборів у Туреччині.

Полтавська "Ворскла" провела перший спаринг у Туреччині. Суперником стала австрійська команда "ЛАСК" із міста Лінц - третя команда другого австрійського дивізіону.

Єдиний гол на рахунку новачка команди Олексія Довгого, який головою відправив м'яч у сітку після передачі Шиндера, інформує офіційний сайт "Ворскли".

Контрольний матч
"Ворскла" - "ЛАСК" (Лінц, Австрія) 1:0 (Довгий, 44)

"Ворскла" (1-й тайм): Богуш (Ткаченко, 30), Пердута, Даллку, Ткачук Є., Сімінін (к), Громов, Довгий, Ткачук А., Бартуловіч, Мельник, Шиндер.

"Ворскла" (2-й тайм): Ткаченко (Непогодов, 60), Квасний, Дитятьєв, Бобров, Сапай (к), Ребенок, Чеснаков, Скляр, Одарюк, Ковпак, Коломоєць.

Нагадаємо, що вже в Туреччині "Ворскла" втратила одного з лідерів Санжара Турсунова, натомість до команди приєднався Павло Ребенок.