ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 14.08


Як Марія Бикова перемогла полтавську корупцію

Полтавська пенсіонерка Марія Бикова зламала корупційну систему щодо роботи БТІ у Полтаві. 14 серпня 2020 року суд зобов'язав БТІ надати жінці інформацію про її житло безкоштовно.

У Полтаві досить відомою є пенсіонерка з активною громадською позицією - Бикова Марія Іванівна. Вже декілька років вона не могла отримати від приватного БТІ інформацію про її ж нерухомість, яку останні зобов'язані були їй безоплатно надати. Натомість, пропонували оплатити так звані "послуги з надання інформації".

Більшість людей в таких випадках просто сплачувала кошти і отримували бажану інформацію. Але Марія Іванівна не відноситься до простої більшості і не зважаючи на поважний вік, вона почала ламати систему.

Кожного тижня вона ходила на прийоми до міської влади, прокуратури та поліції, кожну сесію міської ради вона брала слово для виступу і вимагала від керівництва БТІ (з числа депутатів зі сфери впливу Андрія Матковського) припинити порушувати її права. І от, є перші результати.

"Сьогодні Господарський суд Полтавської області прийняв рішення за позовом Виконавчого комітету Полтавської міської ради до приватного підприємства "Полтавське бюро технічної інвентаризації "Інвентаризатор", яким визнав дії відповідача протиправними і зобов'язав їх БЕЗОПЛАТНО надати інформацію щодо нерухомого майна Бикової Марії Іванівни", - повідомив Іван Сватенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

"Вітаю Марію Іванівну з маленькою перемогою, бажаю довгих років життя і міцного здоров'я. Справедливість є і за неї варто боротися", - написав Сватенко у соцмережі.

суд, влада, корупція, закон, БТІ

За темою:

  • Суд оштрафував кременчужанку за невиконання сином домашнього завдання
  • Іноземця оштрафували за крадіжку авто з полтавськими дітьми
  • П’ятьох новосанжарців засудили до п’яти років позбавлення волі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.