ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 26.04


З "Крюківського вагонзаводу" намагаються відсудити 202 тисячі гривень

Між Міноборони та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» виник судовий конфлікт

Військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України вживаються заходи представницького характеру щодо стягнення штрафних санкцій за невиконання державного оборонного замовлення у розмірі 202 тисячі гривень.

Відповідну позовну заяву про стягнення штрафних санкцій  24 квітня подано до Господарського суду м. Києва військовою прокуратурою Полтавського гарнізону в особі Міністерства оборони України до ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» ( м. Кременчук).

Встановлено, що 17.05.2017 між Міноборони та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» було укладено контракт про виготовлення та поставку побутових приладів для потреб Міністерства оборони України.

Однак виконавець оборонного замовлення не виконав свої зобов’язання та порушив строки поставки замовленої оборонним відомством продукції. За таких обставин з комерційного підприємства на користь оборонного відомства підлягають стягненню штрафні санкції на суму понад 200 тис. гривень.

Довідково: згідно з ч. 1 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» представництво прокуратурою інтересів держави в суді полягає у здійсненні процесуальних та інших дій, спрямованих на захист інтересів громадянина або держави, у випадках та порядку, встановлених законом.

Міноборони, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», суд

За темою:

  • На Полтавщині затримали двох поліцейських під час отримання хабара
  • Суд продовжив на два місяці тримання під вартою обвинуваченим у справах Бабаєва і Лободенка
  • Суд не дозволив арештувати всі вилучені під час обшуку кошти радника Пісоцького
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.