ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:06 26.12


За сім мільйонів відремонтували корпус для самотніх ветеранів

Корпус геріатричного пансіонату в Горбанівці під Полтавою площею 4500 квадратних метрів відремонтували за сім мільйонів гривень - це півтори тисячі на квадратний метр житла для самотніх ветеранів.

У Горбанівці під Полтавою ввели в експлуатацію корпус №1 геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці. Ремонт тут не робили з 1991 року - 24 роки.

Ремонту зазнали як фасад, так і приміщення всередині. Там утеплили зовнішні стіни, дах, технічний поверх, перекриття над підвалом, замінили вінка та двері, оновили системи опалення на більш сучасні й енергоощадні, замінили електропроводку.

"Реконструкція будівлі здійснювалася за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, - зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко на відкритті. - З цим проектом ми виграли конкурс на державному рівні".

За словами начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофія Голбана, загальна вартість проекту становить майже 7 мільйонів гривень. Загальна площа, яка підлягала термомодернізації, - 4500 квадратних метрів.

Артур ЗАПЕКА

реконструкція, пансіонат, горбанівка, ветерани

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.