ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 11.05


Запустили додаток для порівняння цін у супермаркетах

В Україні запустили додаток для порівняння цін у супермаркетах Ціни у додатку оновлюються автоматично один раз на тиждень, акції – раз у два дні.

Ціни у додатку оновлюються автоматично

Українці тепер зможуть порівнювати ціни у супермаркетах за допомогою мобільного додатку.

Українська команда на чолі із Сергієм Щербаненко та Анною Кармазіною, технічним та генеральним директором компанії Sannacode створили додаток Costless. Він дозволяє порівняти ціни у супермаркетах та визначити найменший чек.

Додаток доступний для скачування у Google Play, а найближчим часом він з'явиться для iOS. Для того, щоб почати роботу із сервером, користувачу необхідно вибрати список покупок. Далі загальну вартість корзини можна порівняти у супермаркетах. Зараз Costless працює з кількома великими мережами Києва – "Ашан", "Фуршет", "МегаМаркет", Novus, Fozzy та іншими. Представники проекту зазначають, що ведуть перемовини з магазинами "АТБ", "Фора" та "Еко Маркет". Протягом найближчих 3 місяців команда планує додати до бази ще три мережі.

В Україні запустили додаток для порівняння цін у супермаркетах   - фото 246281
 Також у додатку можна відправити чек товару, щоб актуалізувати його вартість. За відправлення чеків сервіс буде надсилати бонуси за спеціальною програмою. Ці бонуси можна буде конвертувати у передплатні картки торгових мереж або у реальні гроші - на телефонний рахунок, або на картку.
В Україні запустили додаток для порівняння цін у супермаркетах   - фото 246283
 
 

Поки Costless працює лише у Києві, в інших містах його планують запустити у липні 2018 року.


 

Ціни у додатку

За темою:

  • Найдорожча полтавська квартира знаходиться у будинку на Соборності
  • Топ-5 за тиждень :