ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 06.02


Засудили шахрая, який ошукував миргородчан за схемою "ваш родич в поліції"

Три роки та 4 місяці позбавлення волі отримав уродженець Луганщини, який разом зі спільниками ошукував жителів Полтавщини за схемою "ваш родич в поліції". Відповідний вирок ухвалив Миргородський міськрайонний суд.

Про вирок шахраю, який разом зі спільниками ошукував жителів Миргорода, Рoltavske.tv стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Так, наприкінці червня 2018 року обвинувачений разом зі спільником прибули з Харкова до Миргорода з метою вчиняти шахрайства. Попередньо вони змовилися про це з ще одним чоловіком.

Близько 20:00 29 червня невстановлений чоловік з невстановленого місця зателефонував на випадковий міський стаціонарний номер телефону та назвався сином жінки, яка підняла слухавку. Розмовляючи пригніченим та спотвореним голосом він сказав, що скоїв дорожньо-транспортну пригоду, в якій поранена дівчина.

Потім з жінкою розмовляв невстановлений чоловік, який представився працівником прокуратури. Він повідомив, що її сина можна не притягувати до відповідальності за умови передачі коштів, які потрібно негайно віддати довіреній особі.

Згідно з реєстром, близько 20:30 обвинувачений та його спільник приїхали на таксі за вказаною їм ще одним спільником адресою. Там потерпіла віддала їм 1 тис. 300 доларів США та 300 євро. 41 тис. 227 грн з отриманих грошей чоловіки перерахували на рахунок, вказаний третім спільником, 1 тис. 500 грн лишили для власних потреб.

Як зазначено в реєстрі, 30 червня 2018 року близько 12:00 невстановлений чоловік з невстановленого місця зателефонував на випадковий міський стаціонарний номер та назвавшись слідчим повідомив потерпілій, що її син збив людину і щоб не притягувати його до кримінальної відповідальності їй потрібно сплатити 8 тис. доларів США.

Жінка зрозуміла, що її намагаються ошукати, вона попросила чоловіка зателефонувати до поліції, а сама продовжувала розмову, щоб якомога довше затримати шахрая.

Через деякий час обвинувачений зі спільником приїхали на таксі за адресою, яку назвала їхньому спільнику потерпіла. Обвинувачений залишився в автомобілі, а його спільник підійшов до домоволодіння, щоб забрати гроші в жінки. Проте обох чоловіків затримали поліціянти.

Згідно з реєстром, обвинувачений власну вину заперечив.

Його визнали винним за ч. 2 ст. 190 та ч. 3 ст. 15 і ч. 2 ст. 190 (Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) Кримінального кодексу України.

Крім того, з нього мають стягнути 42 тис. 727 грн в рахунок відшкодування матеріальної шкоди потерпілій.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

шахрайство, телефон, Миргород, суд, вирок

За темою:

  • У Полтаві прокоментували ситуацію з ювелірною пірамідою
  • У Карлівці затримали телефонного шахрая
  • Псевдоподатківці вимагають у полтавців гроші
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.