ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:11 19.01


Завтра депутати міськради намагатимуться обрати секретаря та проголосувати за бюджет

20 січня продовжиться друга сесія Полтавської міськради. Депутати будуть затверджувати склад і голів комісій, обиратимуть секретаря, голосуватимуть за проект бюджету.

20 січня о 10:00 продовжиться позачергова друга сесія Полтавської міської ради. Розпорядження про це мер Олександр Мамай підписав ще вчора, відразу після закінчення погоджувальної ради, на якій були присутні голови фракцій, очільник міста та деякі працівники міськвиконкому.

Завтра міська рада повторно голосуватиме за склад і керівників постійних депутатських комісій, з якими визначилася ще наприкінці минулого року. Міський голова не визнає рішення, які були прийняті частиною депутатів 30 січня.

Конфліктом оповита також посада секретаря міської ради. Олександр Мамай наполягає, аби це крісло, як і раніше, обіймала колишня регіоналка Оксана Деркач. Натомість фракції Самопомочі, "Свободи", БПП та Партії простих людей категорично проти.

Силами "Совісті України", "Рідного міста" та "Батьківщини" обрати її на цю посаду неможливо - не вистачає двох голосів.

За інформацією Poltava365.com, представники "Батьківщини" у міській раді підтримують колишніх регіоналів та їхніх сателітів вимушено, за наказом керівництва партії. Через домовленості в Полтавській обласній раді їхній однопартієць Євген Холод був обраний першим заступником і за нього голосували "Совість України" та "Рідне місто". Тож тепер прихильники Юлії Тимошенко мусять зробити крок у відповідь і підтримувати своїх антагоністів у Полтавській міській раді.

Але, на думку голови фракції свободівців Юліана Матвійчука, не все так просто. І, скоріше за все, політична посада секретаря міської ради ще на невизначений час залишиться вакантною:

Головне завдання депутатів завтра - почати нормально працювати і зробити кілька важливих речей. По-перше, затвердити проект бюджету міста. Приблизно через тиждень у такому разі ми зможемо його прийняти у кінцевій редакції. Тягнути вже нікуди, тому що Держказначейство просто перестане співпрацювати з міською владою без бюджету. По-друге, нам потрібно обрати склад виконкому, куди попередньо ввійде 11 осіб: мер, голови районних у Полтаві рад та по одному представнику від кожної фракції. Серед інших важливих речей - обрання профільних заступників міського голови, хоча, можливо, це питання відкладемо на тиждень.

Сесія продовжиться о 10:00. Попереднє засідання, нагадаємо, міський голова закрив, оголосивши перерву.

Анна СОЛТОВСЬКА

сесія, Свобода, Матвійчук, міськрада, Мамай, Деркач, депутати, секретар, голосування, Батьківщина

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.