ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:04 22.01


Знову конфлікт на сесії міськради: не затвердили виконком

Перше ж питання порядку денного третього засідання другої сесії міськради викликало суперечки: мер не хоче виключати з виконкому своїх "старих" заступників, депутати не голосують за цей виконком.

У мерії розпочалося третє засідання другої сесії міськради. Перше ж питання викликало бурхливі суперечки. Говорили про затвердження виконкому. Нагадаємо, старий депутати звільнили.

Мамай запропонував такий перелік учасників виконкому: Мамай, Стеценко, Борисенко, Кропивка, Левченко, Тарашевська (це мер і його діючи поки що заступники), плюс троє керівників районів, а також представники від фракцій (саме представники, а не депутати, адже останні не можуть суміщати роботу у виконкомі з депутатською діяльністю): Пархоменко, Рибка, Вертелецький, Шевченко, Нікіпєлов.

Депутати не погоджуються з тим, що у виконкомі перебуватимуть "старі" заступники мера. Вони їх звільнили своїм голосуванням, однак наказу про це міський голова не підписав. За його словами, у нього є для цього ще п'ять днів.

Міський голова виставив такий склад виконкому на голосування. За - 8 депутатів, проти - 28, утрималися - 6. Рішення не прийнято. Полтава поки що лишається без нового виконкому.

Лесь ГАВРИЛОВ, Анна СОЛТОВСЬКА

політика, міськрада, Мамай, виконком,

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.