ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:31 21.01


Депутати створили штаб для боротьби зі снігом і відкрили телефон допомоги

Комісія з благоустрою, що її вчора запровадили депутати, взялася до роботи. Учора з'ясовували, чому слабко працює МШЕД, сьогодні створили штаб, відкрили телефонну лінію допомоги та дадуть завдання райрадам.

За даними Полтавського гідрометцентру, опади можуть тривати сьогодні майже весь день, а також прогнозуються на п'ятницю. І лише в суботу та неділю небо буде ясним.

Між тим, шестирічний рекорд опадів узимку в Полтаві вже побито.

Громадський транспорт поки що ходить, але дороги поступово знову замітає. Перед перехрестям Жовтневої та Червоноармійської, площі Зигіна та на інших жвавих магістралях утворюються кількахвилинні пробки. Подекуди тролейбуси не можуть продовжувати рух через замети та сніг на дротах і стоять з опущеними струмоприймачами.

Оскільки заступники міського голови відучора звільнені (хоча міський голова рішення ще не підписав), а натомість депутати створили комісію з благоустрою, то саме вона братиме участь у ліквідації наслідків негоди.

У розмові з кореспондентом Poltava365.com її керівник Вадим Ямщиков (ВО "Свобода") зазначив:

Ця комісія є дорадчим органом. Наше завдання - координувати і допомагати. Ми долучаємося до роботи, щоб не тільки критикувати владу, а й сприяти комунальним службам, направляти їхню роботу. Учора ми з'ясували ситуацію на МШЕДі, виявили "слабкі місця", що можна покращити. Сьогодні зранку створили штаб, куди увійшли активісти, депутати, представники громадських організацій. Опівдні домовимося про дії з головами районних рад. Також діятиме кол-центр з оперативного реагування на проблеми в місті. Номер - 050-96-82-353.

Юліан Матвійчук, керівник фракції "Свободи" в міській раді, за підсумками відвідин МШЕДу зазначив:

Визначили постійні маршрути техніки, грейдерів, навантажувачів, щіток та екскаваторів. На жаль, чіткого логістичного центру тут немає, тому час, коли техніка могла б працювати, а стоїть на базі - розходується марно. Наприклад, багато часу і паливо-мастильних матеріалів іде в нікуди навіть під час звичайного обіду. Для цього трактористи їдуть на базу, обідають, а потім повертаються на маршрут. Відсутність стратегії, логістики та організації - коріння проблеми.

За словами цих депутатів, завдання комісії - скоординувати роботу комунальників, приватників та громади, аби разом упоратися з негодою. Для цього і створили колл-центр у міськраді для прийому звернень громадян в комісію та організацію виїзду робочої техніки в найбільш проблемні території міста.

Номер телефону, який нам повідомили депутати, - 050-96-82-353.

Лесь ГАВРИЛОВ

негода, заметіль, міська рада, мерія, комунальники, транспорт, тролейбуси, Свобода, комісія, благоустрій, Матвійчук, Ямщиков

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.