ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:29 19.01


Бригади швидкої долали кілометри пішки, а машини застрягали в снігу

Протягом минулої доби диспетчери Центру екстреної медицини прийняли близько 300 викликів. Аби дістатися до потрібного будинку, бригадам "швидких" іноді доводилося долати кілька кварталів пішки і нести хворих на ношах.

Протягом минулої доби диспетчери Центру екстреної медицини прийняли близько 300 викликів, такі дані повідомили у відділі статистки установи. Майже третину із них - вночі. Аби дістатися до потрібного будинку, бригадам "швидких" іноді доводилося долати по кілька кварталів пішки - транспорт не міг проїхати засніженими вулицями. І повертатися назад, несучи хворого на ношах.

Кілька разів на допомогу медикам прибували еменесники - визволити машини "швидкої" із снігового полону вдавалося тільки за допомогою спецтехніки. За інформацією прес-служби МНС, лише за допомогою пожежної машини "ЗІЛ" вони змогли доставити хвору з вулиці Грабинівської в Полтаві до машини швидкої допомоги, яка зупинилася за кілометр від місця виклику.

Навіть на термінові виклики машини "швидкої допомоги" цієї ночі не могли виїхати по півгодини. Бо застрягали у снігових кучугурах на нечищеній вулиці Володарського, де розташовано Центр екстреної медицини.

Медикам і волонтерам, які вночі чергували у Центрі екстреної медичної допомоги, довелося звернутися по допомогу до небайдужих полтавців. Кілька молодих людей опівночі протягом години лопатами відкидали сніг з проїжджої частини, даючи можливість "швидким" виїхати. Трактор від міських комунальників, незважаючи на численні дзвінки чергового лікаря, прибув до Центру лише о другій годині ночі.

Лікарі зазначають: не всі виклики були дійсно терміновими. Частина пацієнтів цілком могла дочекатися ранку і звернутися зі своєю проблемою до поліклініки.

Нагадаємо також, що в місті значно ускладнений рух громадського транспорту, заняття в школах скасували, а пересуватися дорогами області небезпечно.

Наталка ЯРІЙ


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.