ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:03 10.05


ЦВК таки визнала Сухаренка сільським головою Рунівщини

ЦВК України офіційно визнала Володимира Сухаренка сільським головою Рунівщини. Незгодні місцеві екс-депутати скликають "паралельну" сільраду.

Через два з половиною роки після виборів мешканці восьми сіл, які входять в Рунівщанську сільраду Полтавського району нарешті отримали свого голову і народних обранців.

Дані про перемогу Володимира Сухаренка та десятьох депутатів уже оприлюднені на офіційному сайті Центральної виборчої комісії. Це відбулося завдяки ефективній роботі оновленого складу Рунівщанської виборчої комісії. Перший склад комісії, нагадаємо, був розформований ЦВК через намагання зірвати вибори, а екс-голова комісії взагалі перебуває в розшуку. Останній склад СВК також зіштовхнувся з проблемами, оскільки новий голова комісії та секретар саботували засідання.

У двох округах вибори вважаються такими, що не відбулися, адже перемогу в одному з них здобув кандидат, який помер, а в іншому — той, якого визнали винним у корупції. У цих округах мають бути оголошені перевибори.

11 травня 2018 року на 15:00 призначена установча сесія Рунівщанської сільської ради нового скликання. У той же час, шестеро депутатів сільради минулого скликання, визнані судом корупціонерами, відмовляються  визнавати рішення Центральної виборчої комісії. Вони планують продовжити працювати у складі попередньої сільради, призначивши так звану "сесію" на ту ж саму дату.

Підтримують зазначені наміри і п’ятеро депутатів сільради нового скликання: Галина Батюк, Тетяна Мурзак, Євдокія Момот, Роман Юсип, Анатолій Тищенко. Вони оприлюднили колективне звернення до односельців, де повідомляють про бойкот новообраній сільраді, а також про те, що на їх думку, повноважними мають бути депутати, обрані 2010 року. Ця п’ятірка звинувачує  Рунівщанську СВК у підробці документів, оскільки у двох округах вибори визнані такими, що не відбулися. Окрім того, були поширені анонімні листівки зі звинуваченням сільського голови у розтраті бюджетних коштів.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2015 року перемогу на виборах здобув чинний голова Володимир Сухаренко, який всього на один голос випередив кандидата від БПП Віталія Жука. Однак, протягом двох ыз половиною років два склади місцевої виборчої комісії відмовлялися оголошувати результати виборів. Нагадаю, що тривалий час Сухаренко перебуває у протистоянні із власником фермерського господарства "Альфа-Капітал" Олександром Павлюченком та депутатом Полтавської облради від БПП Іриною Степаненко.  

Станіслав ЦИСЬ

 

скандал, влада, Рунівщина, вибори

За темою:

  • Ліфтовий колапс: у Полтаві розгорівся конфлікт із "Будкомплектом"
  • У Полтаві чоловік погрожував підірвати поліцейський офіс
  • Конфлікт у Козельщині: родину військовослужбовця не виселять до кінця опалювального сезону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.