ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:05 25.01


До Полтави йде потепління. Невивезений сніг танутиме

Синоптики прогнозують значне підвищення температури на Полтавщині найближчими днями - до плюсової. Є ризик підтоплень через невивезений сніг.

Гідрометцентр повідомляє про наближення тепла, яке огорне і Полтавщину. Якщо сьогодні вранці ствопчики термометрів показували 24 градуси нижче нуля, то вже з вечора вони невпинно поповзуть угору.

На Заході України вже сьогодні прогнозують нульову температуру, у Полтаві ж "нуль" обіцяють найближчої середи. До кінця робочого тижня може бути і плюс чотири градуси.

Небезпеку являє сніг, котрий не вивозили комунальники, і лише зі створенням комісії з благоустрою почали вивозити. Однак депутатам, комунальникам і волонтерам не вистачає техніки.

За словами Ямщикова, якщо вчасно не прибрати і не вивезти сніг, то, коли він почне танути - місто затопить.

Нам не вистачає техніки по вивозу снігу. Обдзвонюємо всіх підприємців та підприємства. Залучили підприємця, який готовий вивозити сніг вночі фронтальним навантажувачем із ємністю ковша 3 кубометра та 25-кубовими самоскидами. Колеги із "Самопомочі" знайшли два великих роторних грейдера, на балансі військового аеродрому.

Однак комунальникам і представникам комісії потрібна допомога підприємців.

Лесь ГАВРИЛОВ

погода, сніг, заметіль, потепління, синоптики, Ямщиков, комісія, прибирання, комунальники

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.