ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:03 22.01


Полтаву може затопити, якщо сніг вчасно не вивезти

Обіди для робітників на місці прибирання, пальне тим, хто витягає машини з заметів, вивезення снігу, обмеження руху вантажівок міськими вулицями та прибирання припаркованих авто поліцією - перші кроки комісії проти негоди.

Новостворена комісія з благоустрою, котру очолив депутат Вадим Ямщиков (ВО "Свобода") виявила найперші проблеми і загрози в прибиранні міста від наслідків негоди.

По-перше, виявилося, що багато пального і часу комунальників витрачається на марні пересування містом. Раніше про це говорив соратник Ямщикова Юліан Матвійчук.

Багато часу і паливо-мастильних матеріалів іде в нікуди навіть під час звичайного обіду. Для цього трактористи їдуть на базу, обідають, а потім повертаються на маршрут.

За звітом Ямщикова, міський голова Олександр Мамай пообіцяв забезпечити харчування водіїв техніки, яка працює вночі:

Харчування надає депутат міської ради Григорій Сахно. Це дозволить економити близько двох годин робочого часу та певну кількість палива. Теперь усі бригади будуть обідати на місці прибирання.

Разом із тим, комісія залучила громадські формування до допомоги. Вони зможуть витягати машини з заметів. За словами Ямщикова, Інна Поперешнюк, співвласниця "Нової Пошти", надає для цього 200 літрів бензину.

За словами Ямщикова, якщо вчасно не прибрати і не вивезти сніг, то, коли він почне танути - місто затопить.

Нам не вистачає техніки по вивозу снігу. Обдзвонюємо всіх підприємців та підприємства. Залучили підприємця, який готовий вивозити сніг вночі фронтальним навантажувачем із ємністю ковша 3 кубометра та 25-кубовими самоскидами. Завтра він буде укладати договори зі МШЕДом. Колеги із "Самопомочі" знайшли два великих роторних грейдера, на балансі військового аеродрому. Вони надіслали запит на дозвіл до Міністерства Оборони, чекаємо відповіді.

Ще одна проблема, яку зауважив Ямщиков, - рух транспорту та паркування автомобілів на проїжджій частині:

Будемо просити керівника поліції обмежити рух вантажівок по місту та організувати роботу із прибирання автомобілів, які заважають руху розчищувальній техніці.

Нагадаємо, що депутати створили відповідну комісію на весь 2016 рік за пропозицією ВО "Свобода". Там уже організували кол-центр.

Лесь ГАВРИЛОВ

Ямщиков, благоустрій, сніг, заметіль, комісія, Свобода, негода, комунальники, дороги

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.